Skocz do zawartości

datalux

Members
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Używam PrestaShop w wersji 1.6.1.13. Chce usunąć wersję polską i ustawić wersje angielska jako domyslna na frontendzie .W panelu adminstracyjnym w "Menu -> Lokalizacja -> Lokalizacja -> Sekcja Configuration -> Default Language" ustawiłem na "angielski (Stany Zjednoczone)", "Set language from browser" na "No", "Default Country" na "Niemcy", "Set default country from browser language" na "No", "Default currency" na "Euro", w sekcji "Advanced" "Language identifier" na "en", "Country identifier" na "us". W "Menu -> Lokalizacja -> Języki" wyłączyłem język polski. Po wejściu na główną stronę frontendu wyświetla mi się "[Debug] This page has moved. Please use the following URL instead: http://nazwa_domeny/en" i nie ładuje się strona. Znalazłem kod w pliku "/classes/controller/FrontController.php" który jest odpowiedzialny za to: if (defined('_PS_MODE_DEV_') && _PS_MODE_DEV_ && $_SERVER['REQUEST_URI'] != __PS_BASE_URI__) { die('[Debug] This page has moved<br />Please use the following URL instead: <a href="'.$final_url.'">'.$final_url.'</a>'); } Zmienna $_SERVER['REQUEST_URI'] zawiera wartość "/pl/", __PS_BASE_URI__ zawiera wartość "/" a _PS_MODE_DEV_ zawiera wartość "1". Stała _PS_MODE_DEV_ jest ustawiana w pliku "/config/config.inc.php": define('__PS_BASE_URI__', $context->shop->getBaseURI()); Dlaczego nie ładuje się strona główna ? Dlaczego nie jest ładowany domyślnie język angielski ? Jak to naprawić ?
  2. Jak wstawić w Prestashop 1.6 adres do nazwy linka w nazwie bloku "Nazwa kategorii" wyswietlajaca kilka produktów danej kategorii na stronie głównej ? Jakie zmiany trzeba wprowadzić w pliku \themes\nazwa_szablonu\modules\js_composer\views\templates\front\blocknewproducts.tpl i innych plikach ?
  3. Jak dodać w Prestashop 1.6 na stronie produktu blok z czterema produktami tej samej kategorii i czterema produktami tego samego producenta co produkt losowo wybranymi ? Co trzeba zmienic w pliku \themes\nazwa_szablonu\product.tpl ? Co zmienić w innych plikach ?
×