Skocz do zawartości

mike30

Members
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mike30

 1. Wyklucznie produktu z darmowej dostawy

  BUMP nikt, nic??
 2. Obecnie mam darmową dostawę przy zakupach powyżej 200zł, waga 500kg. W przewoźnikach paczki liczone są według wagi. Jak usunąć produkt z darmowej dostawy. Tak aby był liczony jako osobna paczka lub całościowo cena produktu z kosztem wysyłki.
 3. Dowiedziałem się niedawno o silniku Thirty Bees, i mam pytanie czy ktoś z was robił sklepy na tym silniku? Jak się sprawdza? Zastanawiam się czy jest sens migrować do wersji 1.7 czy może lepiej do Thirty Bees. Z tym, że ostatnia wersja Thirty Bees wyszła w grudniu zeszłego roku, a o ile Prestashop istnieje od 2008 roku to Thirty Bees jest nowym tworem który powstał w 2017 roku i nie wiadomo jak długo będzie wspierany, jest to dość mało popularny sklep.
 4. Chcę skonfigurować multisklep, jednak to nie takie łatwe jak mi się na początku wydawało. Przeczytałem kilka artykułów, obejrzałem kilka filmików instruktażowych i dalej nie działa. Czy drugi sklep musi być osobno instalowany czy wystarczy wskazać adres? Jeśli tak robię nic nie jest kopiowane. Czy i gdzie dać adres bazy danych dla drugiego sklepu.
 5. Multisklep - Jak to wszystko wygląda

  Ok, szef powiedział że bardziej odpowiadają mu dwa osobne sklepy. Pracownikom to i tak nie robi większej różnicy.
 6. Multisklep - Jak to wszystko wygląda

  ok, ale instaluje sklep localhost/sklep1 w którym podaje adres url dla drugiego sklepu localhost/sklep2. Ciągle wyświetla się pusta strona.
 7. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  Zainstalowałem "ship2pay v2.1" dostępne na tej stronie oraz "Płatność przy odbiorze v1.0" (Stworzone przez Prestashop, jest również "Płatność przy odbiorze autora PrestaShark.eu ale u mnie nie działało) dodatkowo w "Wyłącz wszystkie nadpisywania ustawiłem na NIE"
 8. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  Naprawdę wielkie dzięki. Na Prestashop 1.6 hula aż miło
×