Skocz do zawartości

mike30

Members
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O mike30

 • Tytuł
  Początkujący

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  ~/

Wersja PrestaShop

 • PrestaShop
  1.6
 1. Mam dwa sklepy Prestashop 1.6.1 chciałbym zmienić data-vocabulary.org na schema.org. Czy jest do tego jakiś moduł lub sposób.
 2. Wyklucznie produktu z darmowej dostawy

  BUMP nikt, nic??
 3. Obecnie mam darmową dostawę przy zakupach powyżej 200zł, waga 500kg. W przewoźnikach paczki liczone są według wagi. Jak usunąć produkt z darmowej dostawy. Tak aby był liczony jako osobna paczka lub całościowo cena produktu z kosztem wysyłki.
 4. Dowiedziałem się niedawno o silniku Thirty Bees, i mam pytanie czy ktoś z was robił sklepy na tym silniku? Jak się sprawdza? Zastanawiam się czy jest sens migrować do wersji 1.7 czy może lepiej do Thirty Bees. Z tym, że ostatnia wersja Thirty Bees wyszła w grudniu zeszłego roku, a o ile Prestashop istnieje od 2008 roku to Thirty Bees jest nowym tworem który powstał w 2017 roku i nie wiadomo jak długo będzie wspierany, jest to dość mało popularny sklep.
 5. Multisklep - Jak to wszystko wygląda

  Ok, szef powiedział że bardziej odpowiadają mu dwa osobne sklepy. Pracownikom to i tak nie robi większej różnicy.
 6. Multisklep - Jak to wszystko wygląda

  ok, ale instaluje sklep localhost/sklep1 w którym podaje adres url dla drugiego sklepu localhost/sklep2. Ciągle wyświetla się pusta strona.
 7. Chcę skonfigurować multisklep, jednak to nie takie łatwe jak mi się na początku wydawało. Przeczytałem kilka artykułów, obejrzałem kilka filmików instruktażowych i dalej nie działa. Czy drugi sklep musi być osobno instalowany czy wystarczy wskazać adres? Jeśli tak robię nic nie jest kopiowane. Czy i gdzie dać adres bazy danych dla drugiego sklepu.
 8. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  Zainstalowałem "ship2pay v2.1" dostępne na tej stronie oraz "Płatność przy odbiorze v1.0" (Stworzone przez Prestashop, jest również "Płatność przy odbiorze autora PrestaShark.eu ale u mnie nie działało) dodatkowo w "Wyłącz wszystkie nadpisywania ustawiłem na NIE"
 9. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  Naprawdę wielkie dzięki. Na Prestashop 1.6 hula aż miło
×