Skocz do zawartości

strefapc1

Members
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O strefapc1

 • Tytuł
  Użytkownik

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.strefapc.net

Profile Information

 • Location
  Białystok
 1. Po aktualizacji przestał działać przycisk "Następna" służący do przełączania następnej strony w kategorii produktów. Gdzie leży przyczyna?
 2. Czy istnieje możliwość ograniczenia wysyłki za pobraniem tylko dla zarejestrowanych klientów? Często bywa tak, że klienci bez rejestracji kupują towary bez podawania pełnych danych i towar po wysłaniu wraca nieodebrany.
 3. problem z producentami

  Czy ktoś spotkał się z tym problemem??
 4. od jakiegoś czasu przy wprowadzaniu lub edytowaniu produktu w BO pojawia się komunikat : Manufacturer ajax error:parsererrror i nie można dodawać producenta do produktu. Gdzie tkwi błąd?
 5. producenci ilość

  Już znalazłem. W BO trzeba włączyć producentów, gdyż przy integracji z Action są wyłączone.
 6. Gdzie można usunąc napis ?na silniku PrestShop? w prestashop 1.4? W modułach nie ma blockvariouslinks.
 7. producenci ilość

  nie ma żadnej informacji. po prostu 51 producent nie wchodzi
 8. producenci ilość

  Gdzie mogę zwiększyc ilość producentów w sklepie wersja 1.4. obecnie mam 50 i więcej nie daje się wprowadzić.
 9. PRESTASHOP INTEGRACJA Z HURTOWNIA ACTION

  Witamw prestashop 1.4.17 skrypt przy imporcie towarów z hurtowni Action pomimo, iz zaznaczony jest podatek importuje towary bez podatku. We front office ceny produktow wyswietlane są w cenach netto powiększone o marżę, nie importuje także producentów.co z tym zrobić?
 10. Favicon

  Zmieniłem w kodzie i nie wyświetla faviconu przy przeglądaniu produktuhttp://www.strefapc.net
 11. Problem z .htaccess

  Mam tez taki problem z wiznav i włączonych przyjaznych linkach. Gdy przeglądam produkty to moduł wiznaw znika i pojawiają się fotki ze znakiem zapytania.http://strefapc.net/presta14/pl/czytnik-kodow-kreskowych-motorola-symbol-ls2208-/3-metrologic-voyager-ms-9520.html Gdzie leży błąd?
 12. Błąd przy wprowadzaniu produktów

  Chyba doszedłem co jest nie tak. Przy wysyłaniu towarów poprzez program magazynowy kiedy nie ma opisu towaru w programie wchodzi wszystko ok, jeżeli towar ma opis to wtedy jest problem w sklepie. Dziękuje wszystkim za pomoc. Może kogoś interesuje program magazynowy z integracja z presta to zapraszam http://www.strefapc.net/program-firma-ibiznes-p-10112.html?osCsid=4a57bcafe478b832591e2d23a05557c5
 13. Błąd przy wprowadzaniu produktów

  np ten produkt http://strefapc.net/presta/dlugopisy/27-D%C5%82ugopis%20w%20gwiazdki.htmllub ten http://strefapc.net/presta/czytniki-kodow-kreskowych/26-Voyager%20MS%209520.html, ten natomiast wchodzi dobrze http://strefapc.net/presta/czytniki-kodow-kreskowych/25-motorola-symbol-ls2208.html
 14. Błąd przy wprowadzaniu produktów

  Wprowadzam poprzez program magazynowy i część produktów wchodzi dobrze a część pokazuje ten błąd.
 15. Mam problem przy wprowadzaniu produktów do sklepu. Przy niektórych produktach nie dzalaja przyjazne linki, pojawia się komunikat . Co moze być przyczyną?adres strony http://www.strefapc.net/presta
×