Skocz do zawartości

espaw

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez espaw

 1. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  A czy ślad po tych zamówieniach pojawia się jako niezrealizowane koszyki Klientów? No i czy pieniądze są możliwe do ręcznego zaksięgowania w panelu Przelewy24?
 2. Moduł - Kurier IN Post

  Macie jakieś szczegóły kiedy ukończycie ten dodatek dla Kuriera Inpost?
 3. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  Masz rację - działa dobrze. Przepraszam za fałszywy alarm. Miałem ciekawy przypadek: na tym samym serwerze mam zarówno serwis produkcyjny jak i testowy (w subdomenie test.domena.pl). Praktycznie wszystko jest 1 do 1 odwzorowane: - baza (dump z produkcji jest spięty z wersją testową) - wersja Prestashop 1.6.1.10 - ustawienia konfiguracyjne - szablon - modyfikacje w szablonie - lista modułów Jedyne różnice to SSL oraz moduł, który koniecznie potrzebuje prawdziwą domenę (feed produktowy dla reklam Google). Na test.domena.pl mam wyłączone nadpisywanie: i co ciekawe tam ship2pay działa prawidłowo. Kiedy włączyłem nadpisywanie w serwisie produkcyjnym - również zadziałało od kopa. Moduł jest świetny - wielkie dzięki za jego stworzenie i utrzymywanie!
 4. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  U mnie też jest problem na Preście 1.6.1.10 - zarówno wersja modułu 2.0 jak i najnowsza nie powoduje żadnych zmian w matrycy. Efekt jest taki, że wszystkie opcje płatności są dostępne dla każdej formy dostawy. Na 1.6.1.9 jeszcze wszystko działa bezbłędnie i gładko. Czy komuś udało się to już rozwiązać? Będę bardzo wdzięczny, ponieważ Klienci się mieszają w zamówieniach. Z góry dziękuję za wsparcie.
×