Skocz do zawartości

kolec

Members
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, przy próbie aktualizacji sklepu (Załaduj moduł) z 1.7.0.3 na 1.7.0.4 otrzymuję komunikat, że plik jest za duży. Będę wdzięczny za informację, w którym miejscu PA mogę zwiększyć limit aby plik był przesyłany. Próbowałem zwiększyć limity na serwerze w DirectAdmin, ale nic to nie dało. Pozdrawiam
  2. coś w tym jest W nowej wersji 1.7 tabela nie jest już obcinana, wszystko się wyświetla, ale w panelu administracyjnym, jeżeli wpiszę w wewnętrzną wyszukiwarkę jakiś moduł lub nazwę, np. "1-Click Upgrade", i przy próbie wejścia w odnośnik z wyświetlanej listy dostaję taki oto komunikat: [PrestaShop] Fatal error in module file :/home/drukandr/domains/drukandroll.pl/public_html/app/bootstrap.php.cache: Uncaught exception 'Symfony\Component\Debug\Exception\ContextErrorException' with message 'Catchable Fatal Error: Argument 2 passed to PrestaShopBundle\Translation\TranslatorComponent::trans() must be of the type array, integer given, called in /home/drukandr/domains/drukandroll.pl/public_html/config/smartyadmin.config.inc.php on line 118 and defined' in /home/drukandr/domains/drukandroll.pl/public_html/src/PrestaShopBundle/Translation/PrestaShopTranslatorTrait.php:35 Stack trace: #0 /home/drukandr/domains/drukandroll.pl/public_html/src/PrestaShopBundle/Translation/PrestaShopTranslatorTrait.php(35): Symfony\Component\Debug\ErrorHandler->handleError(4096, 'Argument 2 pass...', '/home/drukandr/...', 35, Array) #1 /home/drukandr/domains/drukandroll.pl/public_html/config/smartyadmin.config.inc.php(118): PrestaShopBundle\Translation\TranslatorComponent->trans('There are %d wa...', 2, NULL) #2 /home/drukandr/domains/drukandroll.pl/public_html/app/cache/prod/smarty/compile/85/15/e0/8515e06ea1571475432d6924a1015a2c55 Natomiast nie ma problemu z wejściem poprzez moduły. Drugi problem to za nic nie mogę dodać kategorii która będzie wyświetlana w górnej belce ( załącznik) Obecnie sklep jest pusty po świeżej instalacji, która miała rozwiązać błędy, dlatego nie ma nowych produktów. Jaką mam możliwość naprawy tego problemu, będę wdzięczny za informację.
  3. Dziękuję bardzo za kontakt. Może jest to błąd PrestaShop, który trzeba zgłosić? Sklep ten jest w fazie testów i praktycznie nie jest zatowarowany, dlatego bez żadnych strat mogę go usunąć i zainstalować najnowszą wersję 1.7, co w przyszłości pozwoli też uniknąć podobno problematycznego przejścia z 1.6 na 1.7 Co sądzisz o takim rozwiązaniu?
  4. Witam. Nie mogę ustawić rabatów ilościowych dla konkretnej kombinacji. W produkcie, który posiada między innymi wybór koloru i wymiaru, chcę zastosować gradację cenową, która powinna być widoczna w tabeli w opisie produktu. Przy zastosowaniu specyficznych cen dla wybranych kombinacji wyświetlana jest tylko jedna linijka tabeli (rabaty ilościowe), i przy zmianie ilości w koszyku cena też zmienia się tylko o jedną pozycję a nie o trzy,tak jak ustawiłem. Dodam jeszcze, że czasami przy odświeżeniu strony, tabela z wszystkimi trzema pozycjami ukazuje się na "ułamek sekundy" i zwija się do jednej pozycji. Załączam zrzut ustawień z panelu administracyjnego oraz strony produktu. Będę wdzięczny za pomoc.
×