Skocz do zawartości

nikos111

Members
 • Zawartość

  41
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Chciałbym spytać, czy - jeśli tak - to jak przenieść wyświetlanie bloku filtrów nawigacyjnych (blocklayered) z lewej kolumny do środkowej? Wiem, że ma to związek z hookami ale na tym się kończy moja wiedza.
 2. Zacząłem oczywiście od tłumaczeń, ale nie znalazłem tam wyrażenia KATALOG. We wskazanej ścieżce znajduje się folder templates a w nim admin, front i hook. W każdym z tych folderów jest kilka plików z rozszerzeniem .tpl ale w żadnym z nich nie znalazłem wyrażenia KATALOG. Jakiś pomysł co dalej?
 3. Chciałby zmienić nazwę, pod jaką wyświetla się blok filtrów nawigacyjnych. Od same początku wyświetla się jako KATALOG. O ile na kompach nie przeszkadza to specjalnie bo filtry od razu są widoczne w lewej kolumnie. Na komórkach niestety określenie KATALOG może pozostać niezauważone bądź nie powiązane z możliwością filtrowania produktów gdyż jest "zwinięty". Stąd pytanie - gdzie i jak można zamienić wyświetlaną nazwę KATALOG np. na FILTRY?
 4. Witam, Korzystam z przelewów on-lina za pośrednictwem payU i wszystko działa ok. Zdarzają się jednak sytuacje, że klient dokonuje częściowego zwrotu towaru. Żeby mieć możliwość dokonania częściowego zwrotu wpłaconej przez klienta kwoty za pośrednictwem payU należy zintegrować ze sklepem produkt Payout API. Otrzymałem nawet link jak to wykonać, ale nic mi to nie mówi http://developers.payu.com/pl/payouts.html Ktoś posiada wiedzę na ten temat? Presta 1.6.0.6
 5. WItam, Zlecę wykonanie kilku poprawek sklepu opartego na Preście 1.6.0.6. Sugestie zmian mile widzane również do wdrożenia. kontakt Nikos 601227772 biuro@intersnow.pl
 6. Hook Pozycja w templatce

  Niestety nie ogarniam na tyle tematu. Mam obawy, że coś spierniczę zamiast ulepszyć. Jak mógłbyś to krok po kroku opisać?
 7. Wystąpił błąd podczas tworzenia obiektu. product

  Ok, podaj adres email do założenia profilu w panelu administracyjnym.
 8. Wystąpił błąd podczas tworzenia obiektu. product

  Zrobione ... bez zmian. W dalszym ciągu pojawia się ten sam błąd.
 9. Wystąpił błąd podczas tworzenia obiektu. product

  Masz na myśli dostęp do back office? www.intersnow.pl Odnoszę wrażenie, że nieaktywne moduły są wyłączone. W ich opcjach jest: włącz, odinstaluj, konfiguruj, usuń, oznacz jako ulubiony.
 10. Problem jak w temacie. Presta 1.6.0.6. W pewnym momencie przy dodawaniu lub też kopiowaniu produktu. jego id zamiast zachować kolejność zwiększyło się o dwa rzędy wielkości - z ośmiu pół np. 15123456 do dziesięciu np. 4212345678. Kolejnego produktu już nie można dodać. Pojawia się komunikat jak w temacie. W czym tkwi problem i jak go rozwiązać?
 11. SSL na etapie uwierzytelnienia - brak zabezpieczenia

  Trochę metodą prób i błędów ale zrobione . Dzięki za pomoc .
 12. SSL na etapie uwierzytelnienia - brak zabezpieczenia

  Już część poprawiłem w backoffisie . Moduł html z logotypami przewoźników . Walczę jeszcze z Przelewy24 , Paymento bo po zmianie z http na https grafiki zniknęły ze strony . W pierwszym przypadku powiodło się ponieważ zdjęcia były w folderze sklepu w pliku intersnow>img>cms Z logotypami Paymento , przelewy24 mam problem bo te zdjęcia są w innej lokalizacji i nie bardzo wiem jak je dodać do folderu intersnow>img>cms .
 13. SSL na etapie uwierzytelnienia - brak zabezpieczenia

  /themes/default-bootstrap/modules/blockspecials/ blockspecials.tpl - w tym pliku nie ma żadnych linków do tych zdjęć . Może to nie ten folder ?
 14. Witam , Po instalacji SSL , mam problem z niektórymi obrazkami strony są ładowane bez https , Doczytałem się , że można to zrobić ręcznie w pliku Header.tpl . Tylko w którym (ych) plikach header.tpl należy zmienić ręcznie adresy ? Bo to raczej nie chodzi o ten ze ścieżki Themes > default-bootstrap . A może te obrazki (głównie logotypu przewoźników i operatorów płatności) przenieść na serwer ?
×