Skocz do zawartości

Jadzia

Members
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Prestashop 1.7

  Wracam po wakacyjnej przerwie @Sower co rozumiesz przez to, że presta zmierza w kierunku Magento? Co sądzisz o wersji 1.7? Gdybyś miał teraz wybrać skrypt sklepu to Prestashop 1.7 czy Magento 2?
 2. Jak zablokować rozwijanie menu

  Widać, że sobie poradziłeś, więc może napisz dla potomnych jak to zrobić?
 3. Poradnik dla bardzo początkujących, może komuś się przyda. https://blog.hekko.pl/zaczac-prestashop-porzadki-sklepie/
 4. Przeniesienie Prestashop na serwer w nazwa.pl

  karlosek34 nie wiem co to za sklep, ale przemyśl czy przeniesienie na nazwa.pl to dobry pomysł. Kiedyś mieliśmy tam jeden sklep i zbyt ciekawie to nie wygladało tzn. wolne ładowanie i przekraczanie zasobów. Chyba, że przez te ostatnie lata się coś zmieniło. Co do samego problemu spróbuj usunąć plik: cache/class_index.php
 5. Prestashop 1.7

  Z tego co czytam na zagranicznych forach to wygląda na to, że 1.7 będzie "słabe" dlatego zastanawiamy się nad przejściem nad Magento lub coś innego. Oczywiście koszty migracji będą pewnie znacznie większe niż aktualizacja presty ale to chyba dobry moment, aby taką migrację przeprowadzić. Najlepsza opcja to pozostanie na 1.6 dopóki będzie wspierana, ale pewnie długo to nie potrwa.
 6. Nieuczciwi sprzedawcy

  Moim zdaniem warto taki rzeczy poruszać publicznie, a nie w zamkniętych grupach. Może dzieki takim postom zwykli klienci (przynajmniej ja) u takich ludzi zakupów nie zrobią. Zresztą jak ktoś oszukuje programistę to pewnie podobnie robi z klientami i swoim pracownikami. Takie "biznesy" należy eliminować.
 7. Sklep z częściami do ciężarówek

  Wygląda słabo. Jedyna nadzieja, że części macie naprawdę tanio
 8. Przyjmę tylko krytykę :)

  Jak dla mnie wygląda OK, na Safari czasem nie ładuje się slider na stronie głównej.
 9. Prestashop 1.7

  Co myślicie o nowej preście 1.7? Podobno szablony i moduły z 1.6 nie będą pasowały. Zastanawiamy się w firmie czy migrować na inny skrypt czy pozostać przy preście. Jakie są Wasze opinie?
 10. My rozwiązujemy to tak, że prosimy klienta o ponówienie zamówienia.
 11. Możecie polecić jakaś firmę reklamową?

  Wszystko zależy od budżetu bo możesz to zlecić dużej agencji, a czasem taniej może wyjść zatrudnienie kumatego pracownika.
 12. Wynagrodzenie administracja sklepu w prestashop

  U nas (w małym miasteczku) osoba odpowiedzialna za prowadzenie sklepu i sprawy internetowe zarabia od (2000zł do 4000zł), znajomy z Wrocławia kasuje 6000zł ale sklep ma bardzooo duży przemiał.
 13. szablon e-bay

  Odezwij się do cyfrowejutro.pl Robili dla nas szablon allegro i jest całkiem ok.
 14. Problem z kolejnością produktów

  Jeśli nie masz dodatkowych wtyczek cache to po zmianach wyczyść cache w ustawieniach wydajności.
 15. Wykonanie takiego moduły przez firmę to będzie pewnie kilka tysięcy, lepiej poszukać gotowych rozwiązań, spokojnie poniżej 1000zł się zmieścisz tyle że będzie trzeba płacić miesięczny abonament.
×