Skocz do zawartości

prawnik92

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O prawnik92

 • Tytuł
  Początkujący
 1. Ikony logowania

  Ok dzięki za pomoc.
 2. Witam. Poszukuję osoby, która wykona kilka popraw w sklepie na Presta. Nie mam zbytnio czasu na szukanie informacji oraz walkę z tym dlatego przekażę wszystkie informację co do popraw projektu. Poprawa stopki oraz modułu logowania. Płatne natychmiastowo po wykonaniu projektu. Czas nie jest przyjazny, więc zależy mi na szybkiej reakcji. Możliwa dalsza współpraca. Proszę tylko o poważne oferty.
 3. Ikony logowania

  Przyznam się że dopiero zaczynam z platformą PS. Gdybyś mógł mi opisać w jaki sposób dostanę się do plików odpowiadających za umiejscowienie logowania oraz koszyka ? Oraz nazwy tych plików. Muszę logować się przez FTP czy jest bezpośredni dostęp przez panel admina ?. Wersja presty 1.6.1.4. Odrobinę już poznałem bloki oraz funkcję presty. Głównie mam na myśli w jakich plikach operować mogę wyglądem domeny bądź tak jak wyżej opisałem zmianą nazw treści w przypadku "Zaloguj się" i wstawienie ikony, gdzie po kliknięciu zostanie wysunięte okno z możliwością zalogowania itp. Dzięki.
 4. Ikony logowania

  Witam. Mam problem, ponieważ nie wiem czy istnieje moduł, który zamiast napisu "ZALOGUJ SIĘ" lub podobnie, wstawia ikonę. Przykładowo http://answear.com/ . Jest moduł odpowiadający za to czy jednak muszę to pisać ręcznie ?. Dziękuję za pomoc.
×