Skocz do zawartości

kacper2883

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kacper2883

 • Tytuł
  Początkujący
 1. Okej znalazłem już takie moduły które ustawiają dopłatę lub zniżkę do formy płatności więc załatwione tylko , że chciałym aby na stronie produktu czyli w karcie każdego produktu były wyświetlane na karcie produktu aby każdy klient mógł sobie zobaczyć przed zakupem ile kosztuje gra w sms a ile przelewem a ile psc da radę tak? czyli , że pisze cena przelewem tylko a cena sms tyle i tyle i psc tyle i tyle da radę tak ??
 2. ad.1 Z tym to już tylko sobie poradzę poprzez skorzystanie z usług jakiegoś programisty , który mi to zrobi ad.3. A może tutaj da radę zrobić to wykorzystując atrybuty czyli , że jest Inna forma płatności SMS lub PSC i jest do zaznaczenia też przelew czyli normalna cena a po zaznaczeniu SMS lub PSC pokazuje się inna cena da radę tak zrobić ? i do tego jeszcze dałoby radę aby powiązać ten atrybut z płatnością czyli po wybraniu atrybutu SMS można wtedy płacić tylko i wybrać formę SMS bo wiadomo wtedy cena większa więc po co przelew
 3. oo dzięki wielkie !! o to mi właśnie chodziło ! ) czy ktoś by mi jeszcze mógł pomóc przy tych 1 i 3 ? jeszcze raz wielkie dzięki Chłopie !
 4. Witam Serdecznie Szukam kilku modułów do mojego sklepu z grami w formie cyfrowej Najlepiej gotowych darmowych lub płatnych a w ostateczności mogę zlecić komuś i zapłacić ale wolałbym nie czekać. A więc : 1. Płatność SMS PREMIUm - czy istnieje taki moduł ? najlepiej aby był w takiej firmie co też od razu jest moduł do płatności przelewami żeby nie robić zamieszania nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak dodać taką płatność a bardzo mi na niej zależy bo dużo młodszych osób kupuje gry i płacą sms bo wygodnie i co ważne szybko ! 2. Własna płatność - tutaj chodzi czy mogę jakoś dodać własną płatność czyli , że po wybraniu jej klient dostaje informacje jak zapłacić podobnie jak w przypadku płatności przelewem tradycyjnym to tak samo tutaj tylko po prostu będzie instrukcja jak zapłacić tą formą płatności zamiast danych 3. Cena zależna od wybory formy płatności - czyli klient wybiera inną płatność niż przelew np. sms czy psc to wtedy cena jest większa bo sklepowi się nie opłaca bo są duże prowizje wiadomo - więc czy da radę tak zrobić ? , że cena się zmienia w zależności jaka forma płatności została wybrana ? w formularzy zamówienia albo w samym opisie produktu gdzie pod ceną w karcie produktu dodać coś takiego aby wybrać inną płatność i cena się wtedy zmienia lub obok każdej płatności innej sms czy coś jest podana inną cena i po wybraniu jej zmienia się cena do zapłaty i można jest potem zapłata tylko tą wybraną płatnością czyli sms To są 3 moduły , których potrzebuje więc czy istnieją takie w internecie gotowe abym mógł pobrać za free lub zapłacić za ten gotowy moduł , wgrać i używać ? Wchodzi też w grę w ostateczności podanie sprawdzone firmy , które by wykonały te moduły jeżeli nie są dostępne w internecie. Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź i pomoc !
×