Skocz do zawartości

Zbyszko

Members
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Zbyszko

 • Tytuł
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  http://sklepwader.pl/

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Wersja PrestaShop

 • PrestaShop
  1.6
 1. Jaki Hosting polecacie pod preste 1.6

  Postanowiłem wybrać Hekko.pl. Dlaczego ? Na zadanie pytanie do suportu; Biznes-Host , OVH i Hekko. Hekko z odpowiedzią było pierwsze. Dlatego ich wybrałem. Chociaż suport działa szybko.
 2. Jaki Hosting polecacie pod preste 1.6

  Staff co proponujesz?
 3. Jaki Hosting polecacie pod preste 1.6

  Biznes-Host czy Hekko ?
 4. Jaki Hosting polecacie pod preste 1.6

  Mam złe doświadczenia z instalację na home.pl Dlatego chciałbym wybrać hosting wraz autoinstalatorem, który powinien działać poprawnie na ich serwerze. Radzisz, abym sam zainstalował paczkę z Presty bez autoinstalatora?
 5. Jaki Hosting polecacie pod preste 1.6

  Podczas korzystania z Autoinstalatora nie musisz pobierać programu ze strony autora, wgrywać jej plików na serwer oraz tworzyć wymaganej bazy danych. Za pomocą jednego kliknięcia, będziesz w stanie zainstalować wybrany program.
 6. Witam Troszkę " odświeżane bułeczki ". Jaki hosting polecacie dla PrestyShop 1.6? Najlepiej aby miał: - autoinstalator, - kilka baz danych, - no i cena. Mam teraz na home i chciałbym zmienić.
 7. Witam Znalezione Administracja -> Preferencje -> Kontakty Sklepu->Dane Kontaktowe-> Nazwa Sklepu
 8. http://sklepwader.pl/ sklep z zabawkami
 9. Witam W pasku mam ikonkę Favicon + nazwasklepu.pl + PrestaShop jak usunąć Prestashop? Czy da się to zrobić z panelu administratora ?
 10. Usunięcie Daty Urodzenia z realizacji zamówienia

  Dziękuję za odpowiedz. Edytowałem plik authentication.tpl. Nie mam pojęcia czy wszystko zostało usunięte, ale nadal pojawia mi się data urodzenia. Czy są jeszcze jakieś pliki odpowiedzialne za "Datę Urodzenia"
 11. Witam Proszę o podpowiedz jak mogę usunąć "datę urodzenia" z realizacji zamówienia dla Presty 1.6.1.3 Chodzi mi o "Zamówienia w 5 krokach" jak i "zakupy na jednej stronie". Czy modyfikacja jest możliwa z panelu admina? Domyślam się, że należy zmienić /usunąć pliki na serwerze. Proszę o podpowiedz które pliki należy zmodyfikować. Pozdrawiam Zbyszek
×