Skocz do zawartości

KotWButach

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O KotWButach

 • Tytuł
  Początkujący
 1. Zrozumienie struktury szablonu, kilka pytań

  Sower, dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź, wszystko dokładnie dziś przestudiuje i z pewnością dopytam co mnie trapi.
 2. Pozycjonowanie - kilka narzędzi dla pozycjonerów

  Witam chciałem dorzucić kilka groszy na przywitanie się, mam nadzieję że choć trochę pomogłem. Screamingfrog Gorąco polecam ten spiderek. Oraz wtyczkę do chrome dzięki której poznamy strukturę naszej strony oraz jej nagłówki. HTML5 Outliner
 3. Witam wszystkich w ten piękny, późny już wieczór. Z góry zanim zacznę muszę was przeprosić bo seria pytań które zadam zakrawa o umysłowe zacofanie, mojej osoby lecz naprawdę mam problemy ze zrozumieniem pewnych kwestii związanych z Prestą gdyż przesiąknąłem Wordpress-em. Zacznę od tego że przeczytałem dokumentację po angielsku lecz dalej nie rozumiem filozofii składania szablonu w całość. 2 Nie potrafię odpowiedzieć sobie na pytania, które pliki są wymagane aby coś ujrzeć. 3 Nie potrafię odnaleźć jasno plików odpowiedzialnych za poszczególne strony tj. strona główna, lista produktów itp. 4 Dlaczego gdy dopiszę w pliku index.tpl na samym końcu cokolwiek np "HELLO" to ten napis nie pojawia się w kodzie strony. 5 Czy dobrze rozumiem że index.tpl oraz layout.tpl to pliki odpowiedzialne za rozruch szablonu? 6 Czy jest ktoś chętny udzielić mi korepetycji, płatnych ? 7 Jak przenieść np wyszukiwarkę do stopki. lub ją wyłączyć w ogóle by się nie wyświetlała. To taki przykład bo nie rozumiem mechaniki. 8 W pliku layout.tpl mam takie coś {if !empty($template)}{$template}{/if} <-- jak to działa? Dziękuje za cierpliwość i za to że mam nadzieję nie obrzucicie mnie słusznymi zresztą obelgami.
 4. Witam serdecznie.

  Cześć, jak się macie? Mam nadzieję że u was wszystko w porządku.
 5. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, mam nadzieję że macie się dobrze. Poszukuje kogoś kto za niedużą zapłatą, chciałby podszkolić mnie w tworzeniu skórek. Przeczytałem dokumentacje ale jestem tak przyzwyczajony do WP że nie potrafię tego ogarnąć.
×