Skocz do zawartości

miechu90

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Płatność za dostawę, zamówienie

  Dzięki ! Teraz już ostatnie pytanie. Sklep nazywa się: "Moje Sklep" - Klienci otrzymują takie maile, a co najgorsze Google tak indeksuje podstrony w serwisie, mimo, że ustawiam tytuły wg #Nazwa Strony - Nazwa Sklepu Znalazłem opcję preferencje -> adresy sklepów -> zmieniłem tam na swoją nazwę. Zapisuje, wylogowuje się i już tego nie ma... Znowu jest to "Moje Sklep". Wiecie może jak sobie z tym poradzić??
 2. Płatność za dostawę, zamówienie

  Zostały mi teraz problemy: 1) z wartościami netto oraz brutto. (netto dla zalogowanych, brutto dla niezalogowanych) 2) mam wybrany moduł do przelewów, jednakże mogę płacić tylko przy odbiorze.
 3. Płatność za dostawę, zamówienie

  Okazało się, że tłumaczyłem szablon default, zamiast electronsmart. @Sower mi pomógł, dzięki !!
 4. Płatność za dostawę, zamówienie

  Witam. Wchodzę w tłumaczenie, na język polski i tam jest wszystko ok. Są tłumaczenia. Wchodzę na język angielski i również tłumaczę na polski (cały shopping cart), niestety nadal nic się nie tłumaczy... Co może być tego przyczyną?? Poza tym będąc zalogowanym widzę ceny netto, a nie brutto.. Ta Presta coś ewidentnie miesza... Proszę o dodatkowe propozycje. Dzięki!
 5. Witam, dopiero zaczynam z presta i mam dwa pytania. 1. Załóżmy, że sprzedaję jedno krzesło. Koszt dostawy = 20 zł. Klient zamawia 25 krzeseł i koszt dostawy wynosi nadal 20 zł, a nie 500 zł. Jest taka opcja, żeby koszt dostawy zwiększał się automatycznie do liczby zamówionych produktów?? 2. Obecnie mój koszyk i realizacja zamówienia są po angielsku. Jak i gdzie zmienić to na polski? Mam również dostęp do FTP. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam, Paweł
×