Skocz do zawartości

mati010

Members
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mati010

 1. Witajcie, mam problem kupiłem certyfikat dla sklepu, w opcjach ustawiłem by sklep używał SSL, wszystko jest dobrze oprócz blogu. Po przejściu na blog'a wchodzi na niego przez HTTP'S (a powinno normalnie po HTTP), przez co dodawanie komentarzy do blogu jest nie możliwe. Mixed Content: The page at '*****'. This request has been blocked; the content must be served over HTTPS. Moduł blogu jaki używam to smartblog czy ma ktoś pomysł jak to naprawić?
 2. Witam, dzisiaj dodałem kombinację do produktu KOLOR (tekstura) + ROZMIAR (rozwijana lista) i nie mogę wybierać koloru zostaje tylko domyślny. Po tym jak dodałem te kombinację to w produkcie w którym jest ustawiona ta kombinacja wyskakuję błąd: Uncaught ReferenceError: group_reduction is not defined Product.JS linijka 607: priceWithGroupReductionWithoutTax = basePriceWithoutTax * (1 - group_reduction); Czy może ktoś mi poradzić z tym moim problemem ??
 3. Witam, mam problem mianowicie po imporcie produktów z CSV w edycji produktu nie mogę rozwijać "Powiązane kategorie" oraz ustawić "Domyślna kategoria". Kategorie widać w Katalog > Kategorie lecz w edycji produktu ich nie ma jest tylko jedna o nazwie "Główna".
 4. Witam, mam problem ponieważ przeniosłem Prestashop 1.5 na nowy serwer VPS, wszystko już jest okej lecz nie mogę się zalogować do Panelu administracyjnego, nawet na stronie głównej sklepu jest błąd (włączyłem wyświetlanie błędów: Strona główna: Warning: mcrypt_encrypt(): Key of size 14 not supported by this algorithm. Only keys of sizes 16, 24 or 32 Logowanie do Panelu administracyjnego: Warning: mcrypt_decrypt(): Key of size 14 not supported by this algorithm. Only keys of sizes 16, 24 or 32 supported in Błędy w kodzie: classes/Rijndael.php on line 70 classes/Rijndael.php on line 50 Na serwerze standardowo działa PHP 5.6 lecz w panelu nawet zmieniłem na 5.4 i dalej błędy takie pokazuję i nie udaje się zalogować. Dodatkowo przy logowaniu do panelu administracyjnego jak dobrze wpiszemy login oraz hasło wyskakuję: TECHNICAL ERROR: Details: Error thrown: [object Object] Text status: parsererror
 5. Problem z mcrypt_encrypt()

  Super Dziekuje za pomoc.
 6. Witajcie, mam pytanie chciałbym zrobić menu takie, że po najechaniu na daną kategorię pokazują mi się obrazki/zdjęcia produktów na które można kliknąć i włączy się dany produkt. Aktualnie mam: - PrestaShop 1.6.0.9 - Górne menu poziome v2.0.6 - Szablon default-bootstrap
 7. Menu z zdjęciami produktów

  Jak rozumiem tylko płatne moduły wchodzą w grę? Lub też zrobienie menu ręcznie ?
×