Skocz do zawartości

znc

Members
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Cześć, korzystam z modułu: Logowanie Facebook v1.4.1 przy próbie logowania (po wcisnieciu przycisku logowania przez FB) mam błąd w konsoli: Uncaught TypeError: window.open is not a function w pliku all.js:103 Jakieś sugestie gdzie szukać błędu?
 2. Moduł - lista ofert pracy

  W sumie jest to myśl. Na tym sklepie już jakoś blog jest wykorzystany, ale to wtedy po kategorii bym zapewne musiał odróżniać strony. Dzięki za sugestie.
 3. Moduł - lista ofert pracy

  Uuu to grubo. W takim razie pozostaje mi odpowiednie użycie CMS i dłubanie ręcznie listy ofert pracy i poszczególnych ofert jako kolejne podstrony. No nic, dzięki.
 4. Moduł - lista ofert pracy

  Tak. Oferty pracy w sklepach stacjonarnych. Coś prostego z nazwą stanowiska i opisem. Do tego jakiś front z wyświetlaniem czy też listy, czy pojedynczej oferty.
 5. Hej, szukam modułu, który pozwoli na dodawanie ofert pracy w danym sklepie. Kojarzy ktoś coś?
 6. Dokładnie tak. Udało mi się to znaleźć chwilę wcześniej. Niemniej dziękuję za pomoc. Nie musi. Można ustawić rabat dla wybranych produktów (nie kod rabatowy).
 7. Cześć, czy jest możliwość ustawienia w Prestashop rabatu na drugi, tańszy produkt? Albo, czy znacie sprawdzony moduł pozwalający na taki zabieg?
 8. Agencja interaktywna działająca na rynku ecommerce zatrudni do stałej współpracy, bądź do pracy zleceniowej programistę z dużym doświadczeniem z Prestashop. Zakres obowiązków - tworzenie szablonów Prestashop - integracja Prestashop z systemami typu Comarch, Symfonia itd. - Import i eksport produktów z innych CMS - tworzenie modułów - umiejętność dopasowania serwera do potrzeb sklepu Oczekiwana: - Bardzo dobra znajomość PHP, Smarty, JS, XML, - Dobra znajomość HTML, CSS - Samodzielność w realizacji powierzonych zadań - Bardzo dobra znajomość MySQL Możliwa praca zdalna, bądź w biurze w Toruniu Kontakt przez prywatną wiadomość na tym forum.
 9. Sklep z tabletami

  Ładnie. Miałem pytać, kto szablon robił, ale widzę, że gotowiec z themeforest. Niemniej dobrze dopasowany.
×