Skocz do zawartości

t0mi

Members
 • Zawartość

  76
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Wychodzi na to, że zdjęcia dodane w module ze sliderem generuje błąd, ale teraz jak go wyeliminować ? Nie chcę usuwać grafik ze slidera
 2. A gdzie w firebugu znajdę elementy które wczytują się niepoprawnie ?
 3. Witam, Po włączeniu certyfikatu bezpieczeństwa na zapleczu sklepu w preferencje/ogólne i zaznaczone 2 pierwsze opcje Włącz certyfikat oraz włącz na wszystkich stronach protokół wyświetla się w adresie sklepu, ale kłódka nie jest zielona Dostaję komunikat, że nie wszystkie elementy były przesłane w sposób bezpieczny (np.obrazy) W jaki sposób zlokalizować i zabezpieczyć certyfikatem ?
 4. NIE MOGĘ WEJŚĆ DO MODUŁÓW Z POZIOMU ZAPLECZA

  Dzięki za pomoc. Po logach serwera wyszło, że jedne z modułów robi sporo błędów - usunięcie go przez FTP pomogło. Ale czy mogę usunąć wszystkie moduły statystyk do sklepu w celu przyspieszenia sklepu ?
 5. NIE MOGĘ WEJŚĆ DO MODUŁÓW Z POZIOMU ZAPLECZA

  Zrobiłem tak jak mówisz, ale nic się nie pojawia jak wchodzę w moduły, dalej biała strona.
 6. NIE MOGĘ WEJŚĆ DO MODUŁÓW Z POZIOMU ZAPLECZA

  głupio się przyznać, ale nie wiem jak to uruchomić tzn wiem, że trzeba zmienić define('_PS_MODE_DEV_', false); false na true ale dalej już nie wiem co robić
 7. Cześć, Jak w temacie nie mogę wejść na zakładkę z modułami na zapleczu sklepu - pojawia się białą strona i nic. Wszystko inne działa. Ostatnimi czasy nie był instalowany żaden moduł do sklepu, a jedynie sklep automatycznie się zaktualizował do ver 1.6.1.13 Co mogę zrobić ?
 8. Cześć, Szukam kogoś do optymalizacji sklepu (przyśpieszenie działania strony, poprawa kodu, itp) Link: meblo-strefa.pl kontakt: Tomek: 781 353 791 biuro@meblo-strefa.pl
 9. Cześć, Proszę o pomoc w wygenerowaniu listy produktów dla Google Merchant Center
 10. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  Hmmm, nie wiem jak teraz sprawdzić czy działa. Czy mogę stworzyć produkty za 0,01 zł + transport 0,01 zł i przestestować działanie przelewy24 ? Pytam w odniesieniu do księgowania i niezrealizowanego zamówienia ?
 11. [Moduł] ShipToPay (ship2pay) dla PrestaShop 1.6

  Również mam problem z przelewy24 - zamówienia nie pojawiają się na zapleczu i nie są wysyłane maile potwierdzające płatność do klienta. Pomaga,jeżeli zastosuje trik od Ircykka usunąć plik override/classes/PaymentModule.php i cache/class_index.php co powinno rozwiązać problem. Ale o ile plik PaymentModule.php po usunięciu nie odnawia się o tyle class_index.php po usunięciu za moment tworzy się od początku i znowu jest problem z przelewami24 Po skaowaniu class_index.php zamówienia pojawiają się na zapleczu, wysyłany jest mail do klienta i mam informację o nowym zamówieniu na swoim mailu. Co zrobić, żeby ten plik się nie tworzył ?
 12. Przelewy24 do sklepu nie docierają powiadomienia

  Odgrzewam nieco ponieważ mam ten sam problem, przy płatności przelewy 24 na zapleczu nie pojawiają się zamówienia, trzeba księgować ręcznie z poziomu poczty. Odinstalowałem wczoraj moduł przelewy24 wyczyściłem cache ( z poziomu zaplecza) zainstalowałem najnowszy moduł przelewy 3.3.16 ale nadal płatności nie przechodzą. Robiłem test stworzyłem produkt za 0,01 zł. Mam shiptopay w wersji 2.1
 13. Opis podkategorii - pod pozycjonowanie

  W sumie już nie będę kombinował, zostawię opis podkategorii pod produktami (dół strony)
 14. Opis podkategorii - pod pozycjonowanie

  design4VIP faktycznie teraz działa. Co prawda opis pojawia się pod listą produktów w kategorii. Fajnie by było jakby udało się przenieść opis podkategorii na lewą stronę - patrzyłem na edycję na żywo i opis nie jest przypięty do żadnego hooka Jak mogę przenieść opis ?
×