Skocz do zawartości

Wkar123

Members
  • Zawartość

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Witajcie, szukam programisty (najlepiej z Białegostoku), który specjalizuje się w Prestashop (nasza wersja to 1.6.0.14) i byłby w stanie przeanalizować kod Presty oraz zakupionego szablonu czy nie ma tam jakiś rażących błędów. Póki co nie zależy nam na dograniu niestandardowych rozwiązań, a jedynie o przeanalizowanie kodu i ewentualną naprawę. Czy bylibyście w stanie polecić kogoś sprawdzonego? Z góry dzięki za odpowiedź
  2. Cześć, Czy mieliście kiedyś problem z resetowaniem się wybranego przewoźnika? Mam teraz taką kłopotliwą sytuację i nie wiem jak z niej wybrnąć: 1. Domyślny przewoźnik jest ustawiony na Pocztę Polską. 2. Klient w podsumowaniu zamówienia wybiera Kuriera. 3. Postanawia edytować adres (np. żeby dopisać nowy do faktury), więc klika Edytuj. 4. Przechodzi na podstronę adresów, wypełnia dane i klika Zapisz. 5. W tym momencie przechodzi z powrotem do podsumowania zamówienia, ale Presta znowu narzuca domyślnego przewoźnika, czyli zamiast wybranego przez klienta Kuriera ładuje tam Pocztę Polską. 6. Klient tego nie zauważa i składa błędne zamówienie. Jak sobie z tym poradzić? Najnowsza wersja Presty, zamówienia na jednej stronie.
  3. Mam problem z modułem ?Blok filtrów nawigacyjnych? do Prestashop 1.6.0.14. Do tej pory moduł działał poprawnie, aż dzisiaj nie posłuchałem się komunikatu o aktualizacji modułu. Teraz mam wersję v2.0.9 i... filtrowanie nie dział. Moduł do filtrowania po atrybutach wyświetla się normalnie w lewej kolumnie tak jak wcześniej, ale kiedy wybieram konkretne atrybuty np. kolor i rozmiar to ich nazwa pojawia się w nagłówku kategorii oraz wskakują w belce filtrowania jako włączone filtry, ale po odświeżeniu ajaxa produkty się nie zmieniają i nie zostają odsiane przez filtrowanie. Włączałem i wyłączałem moduł, odbudowałem indeks cen oraz atrybutów, indekx URL, ale to nadal nie pomogło. Podejrzewam, że to jakiś błąd z url atrybutów, bo kiedy wybieram atrybut przez zaznaczenie checkboxa to w pasku adresów pojawia się on jako: http://adressklepu.pl/nazwakategorii#/kolor-czarny ale kiedy usunę # z nazwy kategorii to debugowanie pokazuje błąd: [Debug] This page has moved Please use the following URL instead: http://adressklepu.pl/nazwakategorii?selected_filters=kolor-czarny Po kliknięciu w link filtrowanie nadal nie działa, a jak odklikam wtedy zaznaczony checkbox z atrybutem i zaznaczę go jeszcze raz to url zmienia się na: http://adressklepu.pl/nazwakategorii?selected_filters=kolor-czarny#/kolor-czarny Nadal w działaniu filtrowania to nic nie zmienia, ale nie wiem czy tak powinno być. Jest coś czego jeszcze nie zrobiłem? Ma ktoś podobny problem i sobie z tym poradził? Jest jakiś sposób na downgrade modułu skoro przed aktualizacją działał poprawnie? Będę wdzięczny za każdą pomoc.
  4. Wszystko najnowsze, czyli Presta 1.6.0.14 i moduł PayPal v3.8.4. Jestem po rozmowie z hostingiem i supportem PayPala i wszystko wskazuje na to, że dotyczy mnie taki sam problem jak np. tutaj https://www.prestashop.com/forums/topic/259889-send-with-curl-method-failed-error-couldnt-resolve-host-api-3tpaypalcom/ Tylko, że support PayPala twierdzi, że nic nie blokuje, a hosting twierdzi, że ustawienia serwera są prawidłowe, a nadal połączenie jest blokowane przez PayPal. Póki co jestem na etapie wymieniania z nimi korespondencji, bo nic więcej nie mogę zrobić wtyczka jest skonfigurowana poprawnie, a zresztą testowałem już wszystkie możliwe ustawienia i za każdym razem wywala ten sam błąd o zerwaniu połączenia, więc nawet nie mam okazji zobaczyć żadnych innych błędów np. związanych z konfiguracją wtyczki.
  5. Czy mieliście problem z konfiguracją modułu PayPal pod Prestashop? Mamy oficjalny moduł PayPal Europa pod Prestashop 1.6.0.14. Moduł jest skonfigurowany według dołączonego do niego poradnika, ale niezależnie od ustawionej konfiguracji ciągle pojawia się ten sam błąd po wybraniu płatności PayPal w podsumowaniu zamówienia: Please try to contact the merchant: <b>PayPal response:</b> -> Making new connection to 'api-3t.paypal.com/nvp' Connect with CURL method successful <b>Sending this params:</b> Send with CURL method failed ! Error: Failed to connect to api-3t.paypal.com port 443: Connection timed out Connect failed with fsockopen method Co może być tego przyczyną? Hosting powiedział mi, że to wina PayPala, który blokuje IP serwera, a PayPal odpowiedział, że żadnego IP nie blokuje i mam prześledzić połączenie do punktu końcowego API i przesłać im wynik. Wiecie jak w ogóle prześledzić to połączenie? Prestashop pozwala na coś takiego?
×