Skocz do zawartości

lof

Members
 • Zawartość

  702
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Moduł - Kurier IN Post

  nie ma ale pracujemy już nad takim dodatkiem , będzie niebawem ! Miłego !
 2. Programista prestashop poszukiwany

  poszukujesz programistów czy sam nim jesteś?
 3. aktualne? jak co zapraszam na prestahelp.com tam masz wszystkie kontakty.
 4. Sklep z częściami do ciężarówek

  i proponuje usunąc facebooka prestashopu
 5. widzę, że dużo osób wrzuca strony do oceny - gdzie w sumie nie ma co oceniać bo jest to podstawowa grafika ze zmienionymi kolorami więc raczej te posty traktujemy jako reklamy sklepów ? A może jeszcze ktoś znajdzie jakiegoś buga ? miłego dnia !
 6. Przyjmę tylko krytykę :)

  w sumie nie wiem co tu oceniać jest to podstawowy szablon ze zmianą kolorów ... czy ja się myle ?
 7. Witam, poszukuje dobrych programistów do prestashop. Zapewniam stałe zlecenia i dobre wynagrodzenie !!! Do wykonania będą moduły / integracje i przeróbki u docelowych klientów. Osoby chętne proszę o kontakt na info [at] egzyl.pl
 8. witam, poszukuje osób do wdrażania grafiki z gotowych PSD oraz pisania drobnych modułów. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailem najlepiej jakub6 [at] gmail.com wymagania to: 1. znajomość prestashop 1.5 i wyżej 2. terminowość 3. stały kontakt ps. pisząc maila napisz od kiedy możesz zacząć.
 9. [ZLECĘ] Import produktów Presta 1.5

  za dużo to nie napisałeś import skąd ? import czego dokładnie?
 10. Presta + WF-Mag

  napisz do mnie chętnie zlece i nie tylko to
 11. [SKLEP - ZLĘCĘ !] STAŁA WSPÓŁPRACA

  zapraszam do kontaktu
 12. Poszukuję osoby do stałej współpracy przy wdrożeniach szablonów do prestashop 1.4 oraz 1.5. Na początek do pocięcia jest 10 szablonów pod wersję 1.5 (ważna opcja dodania szablonu przez moduł importu). Proszę o podanie ceny za 1 oraz 10 wdrożeń. Wymagane minimum 2 wdrożenia w prestashop 1.4 oraz 1.5. Dostarczam wszystkie dodatkowe moduły. Chętnie pomogę w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu przy wdrożeniach. Ps. Szablonów do wdrożeń będzie z dnia na dzień coraz więcej. Proszę pisać na PW lub bezpośrednio na mojego maila sklep AT prestahelp.com
 13. Witam serdecznie, poszukuje osoby która wdroży z gotowych projektów graficznych około 20 szablonów. Szablony są mniej i więcej wymagające. Sporo można znaleść na prestahelp.com - te które nie mają dema. Proszę o podsyłanie ofert na jakub6 AT gmail.com w mailu proszę podać cenę za sztukę przy wdrożeniu: - 5 szablonów - 10 szablonów - 15 szablonów - 20 szablonów Również proszę podesłać minimum 3 realizacje na prestashop 1.4 mile widziane na 1.5 - bez tego takie maile będę usuwał.
 14. na prestahelp.com pojawiła się integracja allegro do wersji prestashop 1.5
 15. Paczkomaty 24/7

  już jest na prestashop 1.5: http://prestahelp.com/pl/integracje/151 ... -24-7.html
×