Skocz do zawartości

greg77

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Dziękuje bardzo użytkownikowi endriu107 za pomoc i rozwiązanie problemów Pozdrawiam greg77
 2. Nie będę tworzył nowego tematu, zapytam tutaj, może dostanę odp. http://bimart.seo-linuxpl.com/sklepy/hurt/pl/14-genesis Wiecie, jak rozszerzyć siatkę produktów o panel z prawej strony? Pierwotnie tam była lista życzeń którą wrzuciłem w modułach pozycje na lewą stronę, ale siatka i tak dalej jest wąska.
 3. Dziękuje za zaangażowanie i odpowiedzi. Natomiast: ad 1. Załączam screena. Blok nowych produktów był wyłączony a mimo tego wyświetlały się te Nowości. Po włączeniu go, oraz zmiany ilości produktów na 24 nic się nie zmieniło na sklepie. Cache wyczyściłem. https://www.dropbox.com/s/flg3zi87cadr5g7/Zrzut%20ekranu%202014-12-20%20o%2017.40.07.png?dl=0 ad. 2 Można coś z tym zrobić ?
 4. Aktualizacja cen i stanów z *.csv

  Dziękuje bardzo, uratowałeś mi życie BTW. Jaka jest przyczyna zaimportowania jako 97.99 gdzie w csv mam 98 ?
 5. Cześć Kupiłem szablon flatastic na themeforest dla presty. Przy dostosowywaniu czy tłumaczeniu wyskoczyło sporo problemów, część z nich rozwiązałem a z tą drugą przychodzę do Was. Niestety tickety tworzone na stronie autorów pozostają bez odpowiedzi. A np. tłumaczeń nie można znaleźć ani w lokalizacjach ani szukając w modułach. Także przechodząc do meritum: Adres sklepu by zobaczyć o czym mówię: http://bimart.seo-linuxpl.com/sklepy/detal/pl 1. Gdzie mogę skonfigurować moduły ze strony głównej, np. ostatnie produkty, gdzie zmienić ilość produktów itp. 2. Problem z ostrością miniaturek http://bimart.seo-linuxpl.com/sklepy/detal/pl/13-genesis Jak wejdziesz w widok listy to miniaturki są okej, natomiast jeżeli widokiem jest siatka to miniaturki są nie ostre. Jak to rozwiązać ?
×