Skocz do zawartości

Camloth

Members
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. [DARMOWY] Faktura czy Paragon dla PS 1.6

    Witam. Nie mogę zapisać zmian w Ustawieniach modułu, tzn. nawet kiedy wybiorę domyślną Fakturę po kliknięciu Zapisz domyślny pozostaje Paragon. Podobnie jest podczas składania zamówienia, co może być powodem takiego błędu? (presta 1.6.0.8) Proszę o pomoc.
  2. Jedynym wyjściem jakie na razie znalazłem, to po prostu wyłączyć Części dziesiętne w Walucie ale to nie rozwiązuje sprawy...
  3. Witam, napotkałem następujący błąd w presta 1.6.0.8. Przy cenie produktu 35.00 brutto (VAT 23%) i dodanych atrybutach, na karcie produktu cena zaokrągla się do 35,01 zł. Problem nie występuje kiedy nie ma żadnych atrybutów. Dodam, że mam ustawiony Tryb zaokrąglania: klasyczny oraz Wpływ na cenę w Kombinacjach: Żaden, a w Kursy waluty: 1. Spotkałem się z tym błędem już w programie do fakturowania, ale skoro na liście produktów, w koszyku i w zamówieniu presta umie zaokrąglić do równych 35.00 zł to dlaczego po dodaniu atrybutów dodaje jeden grosz? Próbowałem modyfikować product.tpl ale nie umiem tego naprawić bez szkody dla systemu... Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
×