Skocz do zawartości

baady92

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam, Chciałbym utworzyć plik excela z częściami. Zawierałby oczywiście ( nazwa, indeks, cena, aktywny ) Byłby dokładnie taki sam jak plik wyeksportowany z presty, tyle że pozmieniany o dodanie nowych części. Cały czas jak próbuje zaimportować dodane pozycje przeze mnie w prescie wyskakuje coś takiego : (ID: 29) nie może być zapisany Property Product->id_tax_rules_group is not validProperty Product->name is not valid (ID: 30) nie może być zapisany Oczywiście ID 29 i ID 30 to numery które sam utworzyłem w pliku i zapisałem jako CSV oddzielone przecinkami. Prosze powiedzieć jak to trzeba zrobić, bo mam kilka tysiecy pozycji a nie chce mi sie wprowadzać tego ręcznie.
 2. Chciałbym usunąć część kategori ze strony głównej, a konkretnie modele 1, 2, 3, 4 itp. Ma ktoś pomysł jak to zrobić ? http://bmwoutlet.pl/
 3. Lewa kolumna na stronie głownej

  dzięki wielkie. O to właśnie chodziło. A wiesz może jak zrobić żeby wyświetlało mi się tylko część kategorii z lewej strony, chciałbym bez modeli ( 1, 2, 3, 4 itp ) ?
 4. Witam, Jak aktywować lewą kolumnę np. z kategoriami i z blokami cmw na stronie głównej ? presta 1.6 szablon domyślny. http://magnolia-pomorskie.pl/ Prosze o pomoc.
×