Skocz do zawartości

Fera

Members
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam Potrzebuję stworzyć moduł na PS 6.0.14 który działałby dokładnie na zasadzie tego: http://bylight.pl/set/. Chodzi o to, żeby klient mógł sobie złożyć urządzenie z produktów w poszczególnych kategoriach (albo otagowanych danym tagiem) I oczywiście, żeby wybierając dany produkt (część) doliczała się cena do całości i na koniec, żeby mógł dodać złożyć zamówienie na to skonfigurowane przez siebie urządzenie. Prosiłabym o propozycje cenowe i czasowe realizacji. No, chyba, że ktoś wie, że taki moduł już istnieje i podzieli się ze mną tą wiedzą Pozdrawiam
 2. Witam Mam następujący problem. Po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwy producenta pojawiają się produkty ale.. w niektórych (powtarzam: w niektórych) cena wyświetla się 0.00 - mimo tego, że produkt ma inną cenę zapisaną. Większość produktów wyświetla się prawidłowo. Różnic w formularzu dodawani produtku nie ma - wszystko jest robione w ten sam sposób. Ktoś ma jakiś pomysł, co i gdzie? Chodzi mi po głowie indexowanie produktu (PREFERENCJE/Szukaj) - zrobiłam to - problem występuje nadal. Czy jest jakieś miejsce gdzie indeksuje się ceny produktów???
 3. Witam Zrobiłam moduł prowizji od edycji/dodania produktu oraz od sprzedaży i teraz chciałabym dodać do tego możliwość generowania faktur w pdf, ale tak, że administrator generuje fakturę (za określony okres), a sprzedawca (multistore) może tę fakturę pobrać u siebie w panelu. Mam problem z tym właśnie momentem - żeby sprzedawca mógł ją pobrać. Jak zrobić, żeby faktury pdf zapisywały się w plikach? No chyba, że można inaczej - jak??? Ma ktoś pomysł???
 4. Witam Korzystam z modułu Agile Multiple Seller, dzięki temu sklep jest multistorem z możliwością logowania sprzedawców w panelu administratora na zasadach administratora swoim wirtualnym sklepem. Udostępniam sprzedającym możliwość korzystania z zakładki RABATY GRUPOWE/Kody rabatowe. O ile w panelu administratora przyciski "Anuluj" "Zapisz i zostań" oraz "Zapisz" wyświetlają się poprawnie, czyli ikonka i tekst, o tyle po zalogowaniu sprzedawcy przycisk "Anuluj" nie wyświetla się w ogóle a przycisk "Zapisz" nie ma ikonki dyskietki. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że w panelu administratora jest zakotwiczony footer_toolbar.tpl, a dla sprzedawcy jest w pliku seller/themes/default/templates/controllers/cart_rules/form.tpl wstawiony kod: <button type="submit" class="btn btn-default pull-right" name="submitAddcart_rule" id="{$table|escape}_form_submit_btn">{l s='Save'} </button> odwołujący się do id z przycisku z pliku "footer_toolbar.tpl". Kiedy do tego kodu dopisuję dyskietkę, to w panelu admina w tym przycisku pojawiają się dwie dyskietki, a w panelu sprzedawcy wygląda to poprawnie. Czy ktoś ma pomysł jak można rozwiązać ten problem, żeby w obu panelach przyciski były jednakowe - czyli przycisk z ikoną dyskietki i napisem "Zapisz"?
 5. Hej.. Może ktoś wie, zna, potrafi, ma pomysł... cokolwiek. Potrzebuję jakiegoś pluginu, dzięki któremu sprzedawca dodając zdjęcia do produktu będzie mógł albo dodać swoje (ze swojego komputera - jak jest domyślnie), albo wybrać zdjęcia z serwera przy użyciu tagów. Ma ktoś pomysł jak to zrobić, albo mógłby - oczywiście odpłatnie - tagi plugin zrobić???
 6. Hej, moja firma poszukuje programisty, który jest dobrze "oblatany" w tworzeniu i modyfikowaniu modułów do Prestashop 1.6. Praca przy ciekawym projekcie, za dobre pieniądze, w fajnych warunkach i przy świetnym szefie. Jedyny minus to czas - potrzebujemy kogoś dobrego na "wczoraj". Nie szukamy kogoś, kto dopiero zaczyna. Szukamy kogoś kto dokładnie wie jak zrobić średnio skomplikowany albo bardzo skomplikowany moduł, jak przerobić coś zrobionego przez kogoś innego. Do zrobienia lub przerobienia kilka funkcjonalności. Jest szansa na stałe zatrudnienie. Praca w Warszawie w biurze / w ostateczności zdalnie ale mamy złe doświadczenia / Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
 7. Hej Mam pytanie, może ktoś coś takiego robił albo ma pomysł jak to można rozwiązać. Potrzebuję, żeby dla zalogowanego użytkownika w kategoriach pojawiały się produkty powiązane z jego geolokalizacją (mam platformę sklepów opartą na Agile Multiple Seller Module - wielu sprzedawców, wielu odbiorców). Tzn. żeby np. komuś z Warszawy pojawiały się oferty od sprzedawców oddalonych od niego do 100km. Jednocześnie chcę dodać w filtrach (block layered navigation) taki suwak jaki jest w filtrze ceny tylko żeby móc zwiększać lub zmniejszać zasięg kilometrowy filtrowania produktów. Ktoś ma pomysł jak to zrobić, albo może ktoś ma gotowe rozwiązanie - jestem w stanie zapłacić sensowną kwotę za taką modyfikację.
 8. Hej Chcę uruchomić na Prestashop Webserwisy. Włączyłam API. Wygenerowałam klucz. Nadałam uprawnienia. Po wejściu na stronę http://nazwadomeny.pl/api pojawia się okno logowania: nazwa użytkownika i hasło użytkownika. Wpisuję tam dane logowania do panelu admina mojego sklepu - nie przyjmuje. wpisuję klucz - nie przyjmuje wpisałam też adres strony w postaci: http://kluczapi@nazwadomeny.pl/api - to samo Co robię nie tak, co mam jeszcze zrobić, żeby móc się zalogować do webserwisów??? Dzięki za wszelkie podpowiedzi.
 9. Problem rozwiązany - to zależy od ustawień (zabezpieczeń) serwera. Tylko administrator serwera może to naprawić.
 10. Witam Mam problem z tłumaczeniem modułów. Otóż, kiedy wpiszę poprawny tekst w formularzu tłumaczenia i kliknę "Zapisz i zostań" albo "Zapisz", przenosi mnie na stronę error 404 i nie zapisuje tłumaczenia. Wszystkie pozostałe tłumaczenia działają poprawnie, tylko na modułach "wykrzacza" Ktoś mógłby pomóc, podpowiedzieć???
 11. Dwa formularze rejestracji.

  Hmmm a ja się zastanawiam czy można zrobić taki sam formularz rejestracji sprzedawcy. Tzn. tak, żeby były dwa odrębne (ale takie same) formularze dla kupującego i sprzedawcy. Korzystam z modułu Agile Multiple Seller/Vendor i ten moduł łączy formularz rejestracji sprzedawcy z rejestracją kupującego tak, że żeby być sprzedawcą musisz jednocześnie zostać kupującym. A mi zależy na tym, żeby te dwie role były rozdzielone i żeby kupujący miał swój formularz rejestracji, zapisujący jego dane w panelu Klienci, a sprzedawca swój - zapisujący jego dane w panelu pracownicy w grupie: agilemultiplesellers. Jak myślicie, jak by to można było zrobić?
 12. Hej.. poszukuję modułu do tworzenia przewoźnika, lub przesyłki wg kodu pocztowego lub geolokalizacji Google. Najlepiej żeby był darmowy albo tani. Korzystam z Agile Multiple Seller/Vendor module i potrzebuję, żeby sprzedawcy mogli konfigurować sobie koszt dostawy wg kodu pocztowego albo właśnie geolokalizacji Dzięki za każdy namiar.
 13. Na stronie produktu jest zaznaczone, że moduł jest kompatybilny z Prestashop 1.6.x - u mnie po instalacji pojawia się komunikat: "DROP TABLE IF EXISTS `pb1_multihome_cat`CREATE TABLE `pb1_multihome_cat` (`id_cat` int(10) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT,`position` int(10) unsigned NOT NULL,`active` tinyint(1) unsigned DEFAULT "0",PRIMARY KEY (`id_cat`)) ENGINE=InnoDB CHARSET=UTF8DROP TABLE IF EXISTS `pb1_multihome_cat_lang`CREATE TABLE `pb1_multihome_cat_lang` (`id_cat` int(10) unsigned NOT NULL,`id_lang` int(10) unsigned NOT NULL,`name` TEXT NOT NULL) ENGINE=InnoDB CHARSET=UTF8DROP TABLE IF EXISTS `pb1_multihome_cat_product`CREATE TABLE `pb1_multihome_cat_product` (`id_product` int(10) unsigned NOT NULL,`id_cat` int(10) unsigned NOT NULL,`position` int(10) unsigned NOT NULL,`active` tinyint(1) unsigned DEFAULT "0") ENGINE=InnoDB CHARSET=UTF8" Po odświeżeniu niby wszystko działa, ale jak utworzę kategorię i dodam produkty, to ani kategorie ani produkty się nie wyświetlają. Co mogę zrobić, żeby moduł funkcjonował poprawnie?
 14. Witam Mam problem ze skonfigurowaniem adresów powrotów dla tego modułu Niby powinny być takie jak na tej stronie: https://github.com/conorpl/Prestashop-PayU/wiki/Instalacja, jednak w module w katalogu payu nie mam plików transaction_status.php oraz confirmation.php. Przy płatności testowej wszystko idzie jak po maśle, a kiedy chcę dokonać normalnej płatności mam komunikat: An error occurred while processing your order. Czy ktoś może korzysta z tego modułu wersja 2.1.0 dla Prestashop 1.6.0.9?
 15. FORM PRO PRESTASHOP - ktoś, coś???

  Ja nie dodawałam tematu o liczniku, to wiem na pewno - tak czy siak - czy ktoś coś wie na temat Form Pro Prestashop?
×