Skocz do zawartości

luxlens

Members
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O luxlens

 • Tytuł
  Użytkownik

Profile Information

 • Gender
  Male

Wersja PrestaShop

 • PrestaShop
  1.6
 1. Probowalem i jezyk jest ok ale potwierdzenie mailowe w tym przypadku dalej jest w jezyku angielskim...
 2. Ale chyba jak zmienić / przywrócić ID na właściwe może ktoś opisać co i jak spróbować zrobić ?
 3. jeśli ma to rozumiem że powinno mieć id nr 1? jeśli tak jak mogę przywrócić / zmienić id na nr 1?
 4. chciałbym trochę odgrzać temat ponieważ jest on cały czas aktualny - i w momencie gdy zmienię kod iso języka na angielski i tylko tyle tłumaczenia statusów są po polsku, teraz już trochę pomieszałem i mam tylko jeżyk polski i jego id ma już nr 5 - czy id może mieć znaczenie?
 5. Górne menu i pytanie o ustawienie

  ok dzięki ale nie ma jakiegoś modułu który może tak ustawić górne menu lub jak zrobić by było bardziej czytelne? naprawdę nie chciał bym grzebać po kodach ponieważ średnio jak na tą chwilę ogarniam temat
 6. Górne menu i pytanie o ustawienie

  a bardziej realne w sensie prostsze rozwiązanie bez grzebania w kodach? nie bardzo sie na tym znam a nie chciał bym nic tam popsuć
 7. Mam pytanie czy ktoś wie jak górne menu rozwijane można zrobić tak by rozwijało się w pionie? Chodzi o to by w sytuacji gdy najadę myszką na kategorie powiedzmy A a w niej są B, C, D by nie rozwijało się tak by było pokazane obok siebie lecze ustawione było w pionie Kat A a nie jak teraz Kat A B B C D C D Da się to jakoś tak ustawić?
 8. Witam, Mam problem z dodaniem nowego - 3 przewoźnika w sklepie - dwa pierwsze zmodyfikowane z tych co były, sadziłem że może dlatego nie mogę dodać nowego ponieważ zmodyfikowane zostały te które były po instalacji wiec usunałem jednego został tylko 1 ale niestety po tej operacji nie mogę dodać kolejnego wiec został już tylko jeden - presta 1.6.1.6 - nowa instalacja - ktoś ma pomysł?
 9. Witam, Zastanawiam się czy przy powrocie do starszej wersji z przed powiedzmy 10 dni czy wszystko co było dodane (nowe produkty) w przeciągu tych 10 dni zniknie przy powrocie?
 10. co masz na mysli piszac "ustawienia jezyka" ?
 11. katalogu pl znajduja sie odpowiednie pliki i wszystko jak dla mnie jest ok tylko cały czas takto wyglada a ustawić szablonu eng nie moge bo caly czas wraca do pl
 12. z ciekawostek jakie ostatnio odkryłem to w statusach gdy dam podglad wiadomosci i wybiore jezyk pl mam wiadomosci po angielsku jedna po wyborze jezyna eng te wiadomosci w podgladzie sa po polsku ktos ma pomysl jak to odwrocic?
 13. podbno to jakis "bug" samej presty - problem wczesniej nie wystepowal lecz pojawil sie po aktualizacji do 1.6.1.7
×