Skocz do zawartości

qwerenda

Members
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana qwerenda w Rankingu w dniu 19 Wrzesień 2014

qwerenda posiadał najczęściej polubioną zawartość!

O qwerenda

 • Tytuł
  Początkujący
 1. Sam znalazłem rozwiązanie - zaktualizowałem moduł kategorii i pomogło
 2. Dokładnie to zrobiłem i podziałało... random wyłączony. Mam dokładnie ten sam problem w kategorii dotyczącej konkretnych produktów, jednak tutaj "objawy" są nieco inne... Filtruje wg kategorii, przesuwam w kolejności wyżej... Wyświetla się komunikat: " Aktualizacja powiodła się", po czym odświeżam i produkt wraca tam gdzie był przed przesunięciem design4VIP masz na to jakąś radę?
 3. Używam presty 1.6 W widoku produktów sortuje wg głównej i przesuwam w górę w kolejności. Moduł odpowiadający tej funkcji to: Polecane produkty na stronie głównej v1.6.4
 4. Pomocy! Mam problem z wyświetlaniem produktów na stronie głównej sklepu... Chodzi o to, że chce zmienić kolejność w katalogu głównej i po przesunięciu w górę nie mam aktualizacji jej wyświetlania na głównej... Mam nadzieje że wiadomo o co chodzi
 5. Język obcy

  A co z opisami kategorii, też przetłumaczą się automatycznie? Wolałbym w jakiś sposób dodać własne opisy po angielsku, da się to zrobić?
 6. Nie wiem, też chciałbym sobie to zmienić żeby przychodziło bezpośrednio na maila... Trzeba czekać na podpowiedź od innych
 7. Aaaa i jak wysyłasz wiadomość ciągle z jednego adresu mailowego to masz jedną wiadomość ale z hangoutem rozwijanym. Czyli jeden adres mailowy ale wiele wątków ( zapytań ).
 8. A sprawdź jeszcze Klienci - > Obsługa klienta ( tam powinny być wszystkie wcześniejsze i późniejsze wiadomość )
 9. Sprawdź sobie w panelu admina w wiadomościach powinieneś mieć wysyłane z formularza kontaktowego. U mnie to w tym miejscu jest tylko widoczne. Czy jest możliwość żeby to przekierować od razu na skrzynkę e-mail?
 10. U mnie taka sama sytuacja
 11. Język obcy

  Witam. Czy ktoś może mi pomóc w zmianie języka na prestashop 1.6? Aktualnie mam język Polski, a chciałbym dodać możliwość wyboru również języka angielskiego. Chciałbym by cały core sklepu został przetłumaczony automatycznie ( może jakiś moduł do tego służy ). Teksty, np. opisy działalności i opisy kategorii chce przetłumaczyć "manualnie", czyli innymi słowy wstawić własne tłumaczenie. Z góry dzięki za pomoc!
 12. Używam szablonu responsywnego Presta 1.6, jednak mam problem. Chciałbym dla urządzeń mobilnych ustawić stałą szerokość strony ( na 4 produkty w szer. na głównej ), standardowo wyświetlają się jednak inaczej, po ustawieniu urządzenia w pionie 1, lub w poziomie 2... Mój tok myślenia wziął się stąd, że górny pasek menu ustawiłem na stałe w wart. 100 % i przez to szerokość całej strony na urządzeniach mobilnych jest również uwarunkowana szerokością górnego paska lecz nie produktów, które wyświetlają się tak jak opisałem wyżej... Być może potrzebuję wyłączyć responsywność, ale nie da się tego zrobić :/ Będę wdzięczny za wszelką pomoc... Link do sklepu: http://mrl.sklep.pl/
 13. Witajcie. Potrzebuje dodać do zawartości kategorii kilka dodatkowych elementów. Dodatkowy blok tekstowy, formularz kontaktowy oraz Iframe ( chyba tak to się nazywa ) z soundclouda, niestety nie potrafię samodzielnie grzebać w kodzie i nie wiem jak to zrobić. Zależy mi przede wszystkim na następującym układzie: 1. Krótki opis kategorii w boksie ( jest na pokładzie Presty ) 2. Pełny opis ( dodatkowe pole tekstowe poniżej ) 3. I frame z soundclouda ( tak by waveform był widoczny ) 4. Formularz kontaktowy Będę wdzięczny za pomoc, jeśli ktoś zna rozwiązanie. Pozdrawiam!
 14. Brak nazw produktow wewnatrz kategorii

  Ok super. Już widzę Dzięki za pomoc!
 15. Brak nazw produktow wewnatrz kategorii

  http://mrl.sklep.pl/ - główna http://mrl.sklep.pl/46-miksery - kategoria
×