Skocz do zawartości

Czarekplpl

Members
 • Zawartość

  221
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Czarekplpl

 • Tytuł
  Zaawansowany

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Wersja PrestaShop

 • PrestaShop
  1.6
 1. Błąd bazy danych po imporcie na localhost

  Może masz inny prefix. Standardowo Presta ustawia ps_ ale to może to zmieniłeś. Szukaj tabeli .._shop_url
 2. Witam. Na górze głównej strony pojawił mi się taki notice: Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/1cdeli.com.cn/public_html/classes/Tools.php on line 1222 Nie mogę tego skojarzyć z żadnymi zmianami. Jak naprawić?
 3. Witam. Jak w uruchomić advanced stock management w Presta 1.7?
 4. Witam. Jak wstawić obrazek do strony konfiguracyjnej modułu? Mam prosty moduł i chciałbym dodać do niego obrazek z instrukcją konfiguracji. Ale nie wiem jak to zrobić. metoda img src mi nie działa (
 5. Moduł edytujący kod w header.tpl

  Dzięki za pomoc, ale chyba trzeba to będzie zlecić.
 6. Moduł edytujący kod w header.tpl

  Poza hookiem. To ma być tylko w pliku themes/default-bootstrap/header.tpl
 7. Moduł edytujący kod w header.tpl

  Witam. Chciałbym napisać prosty moduł wstawiający kilka linijek kodu do pliku header.tpl. Kod ma być wprowadzany z modułu i pojawiać się w określonych 2 miejscach w <head> i w <body> Ten nowy kod nie ma być nigdzie widoczny i nie ma nic robić poprostu ma być w tych dwóch miejscach. Mam napisany moduł testowy który widać w back office w modułach, który się instaluje i nie robi nić tylko jest no i teraz nie wiem jak go przeedytować. Czy ktoś mógłby mi coś doradzić?
 8. Witam. Czy ktoś wie jak zrobić, żeby na skrócie rozsyłamym po czacie pojawiał się obrazek? Załączam zrzuty z ekranu z i bez obrazka.
 9. Błąd przy zmianie statusu.

  Nie, nic nie było grzebane w kodzie i to mnie dziwi najbardziej. Jednyne co się stało to zdarza mi się, że nie generuja się dokumenty dostawy (delivery note i invoice). Wtedy w bazie w ps_orders dopisuję kolejny numer delivery note i invoice i dokumenty się pojawiają. Pytałem na wielu forach nikt nie wie co może być przyczyną. Ten problem czasem się pojawia czasem nie. Występuje o ok 10% zamówień. Nie wiem ale może to dlatego, że mam tylko 6-8 % wolnego miejsca na dysku serwera.
 10. Błąd przy zmianie statusu.

  Dzięki za odpowiedź, ale czy mógłbyś mi zasugerować dlaczego tak się może dziać czy jak to naprawić. Nie było ostatnio nic grzebane przy bazie ani nawet dostaw towaru nie było.
 11. Błąd przy zmianie statusu.

  Błąd nie pojawia się jeśli odznaczę w konfiguracji statusu Set order as Shipped
 12. Błąd przy zmianie statusu.

  Tabela PREFIX_stock_available wyglada normalnie id_stock_avable i id_product nie maja dublowanych wartośi.
 13. Błąd przy zmianie statusu.

  To jest standardowy status Shipped. Wersja presty 1.6.1.3
 14. Witam. Jak zmieniam status na status który ma zaznaczone zaznaczony check box Set the order as shipped dostaje taki błąd: [PrestaShopException] Property StockMvt->physical_quantity is not valid at line 909 in file classes/ObjectModel.php 904. } 905. 906. $message = $this->validateField($field, $this->$field); 907. if ($message !== true) { 908. if ($die) { 909. throw new PrestaShopException($message); 910. } 911. return $error_return ? $message : false; 912. } 913. } 914. ObjectModelCore->validateFields - [line 246 - classes/ObjectModel.php] ObjectModelCore->getFields - [line 487 - classes/ObjectModel.php] ObjectModelCore->add - [line 445 - classes/ObjectModel.php] - [2 Arguments] ObjectModelCore->save - [line 437 - classes/stock/StockManager.php] StockManagerCore->removeProduct - [line 241 - classes/order/OrderHistory.php] - [9 Arguments] OrderHistoryCore->changeIdOrderState - [line 530 - controllers/admin/AdminOrdersController.php] - [3 Arguments] AdminOrdersControllerCore->postProcess - [line 178 - classes/controller/Controller.php] ControllerCore->run - [line 367 - classes/Dispatcher.php] DispatcherCore->dispatch - [line 58 - admin/index.php] Czy ktoś może mi pomóc?
×