Skocz do zawartości

kazunarii

Members
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kazunarii

 • Tytuł
  Początkujący

Contact Methods

 • Website URL
  http://owlite.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male

Wersja PrestaShop

 • PrestaShop
  1.6
 1. Edycja pól rejestracji / zamówienia

  Przy składaniu zamówień. Czyli nie ma takiej opcji, żeby coś pokombinować z kolejnością wyświetlania się pól?
 2. Chciałbym uprościć stronę zamawiania. Mianowicie usunąć te dwa pola, ponieważ znajdą się one w polu adresu, więc nie ma sensu, aby klient wpisywał ją dwukrotnie. Czy jest możliwość przestawienia elementów w zamówieniu, żeby najpierw wybierało się sposób dostawy, potem płatność, następnie wpisywał potrzebne dane do wysyłki, a na samym dole strony dopiero podsumowanie czyli produkt + koszt wysyłki, oczywiście wszystko w oparciu o zamówienie na jednej stronie. Druga kwestia, to czy jest możliwość uproszczenia formularza rejestracji, aby użytkownik podał tylko imię, nazwisko, mail i hasło, bez adresu?
 3. Ocena sklepu Medpak

  Wiem, że szablon nie jest idealny i wymaga jeszcze sporej pracy, ale staram się go łatać jak to jest możliwe. A co masz na myśli mówiąc prawa kolumna oraz jakie błędy przynajmniej mniej nakieruj, jak możesz.
 4. Witam serdecznie, Chciałbym prosić o zdanie bardziej doświadczonych użytkowników, którzy mogliby coś powiedzieć na temat tego sklepu, czy wszystko wyświetla się poprawnie, czy coś należy poprawić / zmodyfikować aby był jeszcze bardziej funkcjonalny? http://medpak.com.pl
 5. Problem z widocznością modułów

  Czyli w takim razie problem tkwi nie w pozycjach modułów, ale w innym miejscu? Jeśli tak, to gdzie mogę szukać przyczyny? Arkusze styli mogą być?
 6. Witam serdecznie, Mam problem z modułami, które się nie wyświetlają się na sklepie. Jak przejdę do trybu "Edycji na żywo" w menu "Pozycji", to nie ma problemu (patrz screen 1), a gdy przejdę bezpośrednio do sklepu to robi się z tego jeden duży bałagan (patrz screen 2). W jaki sposób mam to naprawić, skoro dane moduły są włączone i ustawione poprawnie, tak jak były wcześniej, ale jednak nie wyświetlają się tak jak nie powinny?
 7. Przesunięcie tekstu w karcie produktu

  Zadziałało wyśmienicie, dzięki za pomoc.
 8. Przesunięcie tekstu w karcie produktu

  Przykład strony na której występuje problem: http://lumenus.pl/akcesoria/20-pakiet-akumulatorów-nitefighter-ba8c-c-6800-mah.html
 9. Witam serdecznie, Mam oto taki problem: http://screenshot.sh/ou0wcnVudibFK Chciałbym, aby kółeczka z wypunktowania (czerwone obramowanie) były na wysokości reszty tekstu (fioletowa ramka). W jaki sposób mogę tego dokonać? Który plik mam edytować i co mam w nim zmienić? Z góry dziękuje za pomoc.
 10. Sklep z tabletami

  Dodałem slider oraz mały blok z przesuwanymi małymi obrazkami. Teraz strona według mnie jest pełniejsza.
 11. Witam serdecznie, Otworzyłem sklep z tabletami. Może produktów jeszcze dużo nie ma, lecz z czasem będzie ich o wiele, wiele więcej. W tej chwili chciałbym się skupić na tym, co można poprawić, usprawnić lub po prostu wysłuchać zdania innych na temat szablonu i ogólnie całego sklepu. Owlite
×