Skocz do zawartości

pisaqen

Members
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Blockmanufacturer

  Jak zatem załączyć widoczność w blockmanufacturer funkcji get products, aby mozna bylo jej uzyć tak jak zrealizowane jest to w np manufacturer.tpl - czyli przekazanie zmiennej $products do product-list.tpl. Gdzie ja chce wyswielic produkty? Istnieje CSS.
 2. Blockmanufacturer

  Ziom. Jest pętla, są producenci. W każdym przebiegu pętli wraz z ich nazwą fajnie aby wyświetlały się też produkty, nie wiem jak je tam uzyskać. Próbowałem przekazać jakies $products i inne do product-list.tpl w tym oryginalnym foreachu z modułu ale nic. Peace.
 3. Blockmanufacturer

  Po prostu chce wyświetlac w blokmanufacturer produkty producenta... Jeżeli php nie stanowi dla Ciebie problemu, to proszę o pomoc. Thx. //edit W ogóle przydałby się tutorial jak z każdego miejsca wyświetlić dowolny produkt, to musi być zapewne proste
 4. Blockmanufacturer

  Blockmanufacturer
 5. Blockmanufacturer

  Witojcie, Wie ktoś może jak w "bm" wyświetlić listę produktów producenta. Próbuję z kodem od manufacturer-list.tpl i manufacturer.tpl, ale nic nie chce ruszyć. Mam ustawione w blockmanufacturer.php 'manufacturers' => Manufacturer::getManufacturers(true) Dzięki.
×