Skocz do zawartości

registro.pl

Members
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O registro.pl

 • Tytuł
  Początkujący
 1. Obsługa serwisu i gwarancji

  To chyba nie ten dział R
 2. Problem z CSS

  Spróbuj zmienić deklarację html'a; Na: Teoretycznie hover powinien działać prawidłowo w IE 7+. Innym rozwiązaniem, które nie zmusza do wczytywania się w css jest .mouseover(): http://api.jquery.com/mouseover/ Pozdrawiam, R
 3. registro.pl - hosting płatności miesięczne

  Lista TODO jest naprawdę długa, a panel dostaje jakąś funkcjonalność każdego dnia. Jednak zanim oddamy coś do ostatecznego użytku potrzebujemy czasu, żeby się nie okazało, że wykrzaczą nam konta klientów. Co do rozpakowywania plików na serwerze, to na dobrą sprawę przewidzieliśmy możliwość oddania ssh i jest ono w fazie testów, a czy zobaczy kiedyś światło dzienne? ...
 4. registro.pl - hosting płatności miesięczne

  Ok, mam. Po złożeniu zamówienia na serwer Hosting Linux Profesjonalny lub Hosting Windows Profesjonalny na okres 1 roku otrzymacie rabat wysokości 20% na hasło PrestaDesign. Po złożeniu zamówienia i otrzymaniu potwierdzenia rejestracji serwera wystarczy przesłać w odpowiedzi PrestaDesign. Pozdrawiam.
 5. registro.pl - hosting płatności miesięczne

  Hmm... pomysł niezgorszy. Na tą chwilę proponuję skorzystać z aukcji na allegro: http://allegro.pl/hosting-serwer-wirtua ... 73319.html A jutro klepnę dla PrestaDesign stały kod rabatowy, umowa stoi? Pozdrawiam.
 6. SERWERY NA KTÓRYCH DZIAŁA PRESTASHOP

  Zapraszam do testowania serwera w registro.pl - dla Prest przewidujemy dodanie specjalnej usługi memcache
 7. Zapraszamy do skorzystania z oferty registro.pl: Co oferujemy: [*:2ja4qkti]Hosting Windows dla aplikacji wymagających obsługi APS/ASP.NET oraz baz MS SQL. [*:2ja4qkti]Hosting Linux z obsługą PHP 5.2 do 5.3, MySQL, poczty oraz wielu innych. Dlaczego serwer w registro.pl: [*:2ja4qkti]Jesteśmy zespołem o wieloletnim doświadczeniu. [*:2ja4qkti]Dostarczamy usługę opartą o autorskie rozwiązania, rozwijaną w oparciu o sugestie użytkowników. [*:2ja4qkti]Każdą z usług możesz przetestować przez 7 dni, a później opłacać w najlepszy dla Ciebie sposób (miesiąc, kwartał, pół roku lub cały rok). [*:2ja4qkti]Jasne warunki, minimum formalności - brak ?płaty równa się rezygnacji.Hosting Linux: [*:2ja4qkti]od 2 go 50 GB powierzchni dyskowej [*:2ja4qkti]od 25 do 250 GB miesięcznego transferu [*:2ja4qkti]od 64 do 200 MB pamięci RAM dla skryptów [*:2ja4qkti]obsługa PHP 5.2, 5.3 oraz 5.4 [*:2ja4qkti]bez limitu Poczty, MySQL oraz kont FTPHosting Windows: [*:2ja4qkti]od 2 go 50 GB powierzchni dyskowej [*:2ja4qkti]od 25 do 250 GB miesięcznego transferu [*:2ja4qkti]obsługa MySQL oraz MS SQL [*:2ja4qkti]obsługa ASP oraz ASP.NET 1.0, 2.0, 4.0 + MVC [*:2ja4qkti]bez limitu poczty [*:2ja4qkti]harmonogram zadańCeny pakietów od 4,16 zł brutto / miesiąc. Kompletna oferta dostępna na stronie: registro.pl/hosting/ Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów.
×