Skocz do zawartości

viking

Members
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, w trakcie ładowania zdjęć w podkategorii (lampy-ceramiczne) zniknęła cała kategoria Ceramika. Produkty z kategorii i pod kategorii nie zniknęły - są w panelu administracyjny. Także brak połączenia ze stroną sklepu (http://www.sensual.com.pl) Proszę o pomoc. Jak przywrócić kategorię. Z góry dziękuję.
  2. Witam, W dolnej stopce mamy link Nowości, który otwiera stronę Nowości z produktami z opisem "Nowy" Możliwość dodawania opisu "Nowy" wyłączyłem i wszędzie oprócz tej strony się nie ukazuje. Czy jest jakiś sposób by to wyłączyć albo tylko na tej stronie pokazywać wybrane produkty. Z góry dzięki za podpowiedź.
  3. Witam serdecznie. Mój pierwszy temat - więc proszę o wybaczenie jak coś nie tak. Sklep działał i nadal działa ale ..... Po pewnym czasie w adresie (linku) do produktu np. http://nazwasklepu.eu/produkt..... pojawiło się coś takiego http://nazwasklepu.eu/pl/produkt..... Przeszedłem od nowa "sprawdzanie konfiguracji" i problem zniknął - na razie. I żeby być przygotowany w przyszłości na takie niespodzianki - może wiecie co było tego przyczyną? I jak to naprawić. Z góry dzięki i pozdrowienia znad morza.
×