Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. PIXEL FB

  Witam, potrzebuje wkleić kod PIXEL z Facebooka, który ułatwi nam reklamę. Wiecie moze w którym miejscu najlepiej go wkleić, żeby poprawnie zaczytywał dane ?
 3. Jak w temacie - nie polecam firmy Foka na Tarasie Maciej Grudziński. Pan Maciej zgłosił się do nas z ogłoszenia na Oferia.pl gdy szukaliśmy Programisty który miałby nam pomagać od czasu do czasu przy wdrożeniach opartych o PrestaShop. Gdy wstępnie się dogadaliśmy i Pan Maciej pobrał zaliczkę… kontakt się urwał. Nie odbierał potem telefonów, nie odpisywał na maile. Zlecenie nie zostało wykonane. Z naszej strony kroki prawne już zostały podjęte ale chcielibyśmy przestrzec innych użytkowników. Tym bardziej że jak czytam takich osób jak my jest znacznie więcej.
 4. Wczoraj
 5. Ostatni tydzień
 6. Płatność i wysyłka powiązanie

  Ok działa pozmieniałam wszystkie nazwy funkcji również w override
 7. Płatność i wysyłka powiązanie

  Zainstalowałam ale i tak nie działa podobnie jak PrestaCenter Payments 2 Carriers Free nie widać efektów wszystkie opcje i tak się wyświetlają choć skonfigurowane są poprawnie
 8. Płatność i wysyłka powiązanie

  Knowband - One Page Checkout, Social Login & Mailchimp v4.0.9 - przez Knowband - Popularne Mobile responsive One Page Checkout with Facebook/Google+, MAILCHIMP and Ship2Pay feature. It can be used with any theme & any payment method. Compatibility with 30+ Payment & Shipping Methods nazwy były te same
 9. Płatność i wysyłka powiązanie

  Zmieniałam nazwę na różne sposoby i nic. Nadpisywania mam włączone
 10. Opcja ponownego zamówiena

  przepraszam, nie pomyślałem, pisałem raczej do osób, które może miały podobny problem, nie trzeba się denerwować wystarczy napisać... link do sklepu: www.delikanpolska.pl pozdrawiam Artur
 11. Płatność i wysyłka powiązanie

  Miesiąc czasu się z tym męczysz? Moduł z githuba wymaga zmiany nazwy żeby się zainstalował, poza tym sprawdź czy masz włączone nadpisywania.
 12. Płatność i wysyłka powiązanie

  Niestety próby instalacji ship2pay-ps16-master się nie udały. Działa tylko PrestaCenter Payments 2 Carriers Free, tylko że nie wiąże metody płatności z wysyłką, może miał ktoś podobny problem. Czyściłam już pamięć podręczną, kompilowałam pliki szablonu i nic nie pomogło.
 13. Opcja ponownego zamówiena

  Ale co ma przyjść do głowy? - napisałem Tobie co jest najczęstszą przyczyną tego typu problemów. Nie podałeś linka do sklepu więc co z fusów mamy wróżyć?
 14. Opcja ponownego zamówiena

  nikomu nic nie przychodzi do głowy?
 15. Wcześniej
 16. [PS 1.6] reCAPTCHA v2

  Override formularza kontaktowego dodający obsługę reCAPTCHA v2: https://gist.github.com/ircykk/16d8022029e1aadb56a649fa26d59e3e Wystarczy skopiować do override/controllers/front/ oraz dodać klucz i samą captchę w dowolnym miejscu w pliku contact-form.tpl.
 17. Moduł integracji Prestashop z PC-Market

  I jak z integracją ?? Coś się udo stworzyć odpłatnego lub jest coś darmowego do zaimplementowania ??
 18. problem z slash na końcu adresu url i htaccess

  Tak, w htaccess to faktycznie nie ma co specjalnie kombinować. Czyli dobrze wykombinowałem?:) Czasem po prostu mam wrażenie że potraktuję coś zbyt topornie ale może faktycznie przesadzam. W końcu w tym miejscu mam zmienną która mnie informuje że jest to do producentów więc problemu z identyfikacją nie ma w warunku i tylko tam doda ukośnik. Oczywiście wszystko w override.
 19. XAMPP i localhost Presty

  Nie ładują się style css więc ścieżkę musisz mieć źle, podejrzyj źródło strony i zobacz jakie tam są adresy do styli CSS w sekcji head.
 20. Opcja ponownego zamówiena

  aktualizowałem przez 1 click to upgrade na default-bootstrap v 1.0 jeżeli templetka to sam w niej nie pogrzebie bo się nie znam a nie chcę głupot narobić.... pozdrawiam Artur
 21. Opcja ponownego zamówiena

  ja jednak stawiam na templetkę - rozumiem, że domyślna templetka też została zaktualizowana?
 22. problem z slash na końcu adresu url i htaccess

  Czyli jakie? W htaccess tego nie zrobisz
 23. Opcja ponownego zamówiena

  Może coś, ktoś??? Jakieś pomysły? Pozdrawiam Artur
 24. XAMPP i localhost Presty

  Ścieżka także jest zmieniona i dalej pojawia się to co opisałem wyżej.
 25. problem z slash na końcu adresu url i htaccess

  Zmieniłem w klasie Dispatcher w metodzie loadRoutes url_rewrite na brands/ i działa. Ale mam wrażenie, że to nie jest najbardziej eleganckie rozwiązanie. Oczywiście nadpiszę tą klasę żeby nie było problemów przy aktualizacji presty. Ale moze ktoś zna lepsze rozwiązanie?
 26. Witam , na starcie chciałbym dodać że jestem zielony w tych sprawach wiec, prosze o wyrozumiałość . A mam problem z językiem w panelu admina mam język Ang. i tak samo na stronie sklepu jak tak to można nazwac . W zakładce Translations mam wszedzie Polish .Jak zmieniam miejsce tam gdzie jest Algeria na Polske to ponownie wraca na Algerie .
 27. Problem rozwiązany okazało się że w (Klienci/Adresy/ Ustaw pola wymagane w tej sesji) miałem zaznaczone opcje które nie były przypisane do żadnej ze zmiennych, stąd presta nie chciała mnie przepuścić dalej bo krzyczała o wypełnienie wszystkich danych jednak mój szablon tego komunikatu nie pokazywał.
 28. problem z slash na końcu adresu url i htaccess

  Dzięki za odpowiedź. Ale to nie rozumiem trochę. Nie mogę wymusić w htaccess aby działał link z ukośnikiem na końcu? W sumie to chodzi tylko o prostą rzecz aby działał adres w formacie adres_sklepu/barnd/ bo teraz daje mi 404 a oczywiście adres_sklepu/brand działa bez problemu. I w sumie chcę doprowadzić do sytuacji odwrotnej. Ale jakoś zmiany w htaccess kompletnie nie przynoszą rezultatu. jeszcze raz dzięki za pomoc pozdrawiam Sławek
 29. Opcja ponownego zamówiena

  domyślna, niczego nie zmieniałem, wszystko działało do czasu aktualizacji... pozdrawiam Cooper
 1. Pokaż więcej elementów aktywności


×