Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Dzisiaj
 3. Wczoraj
 4. Ostatni tydzień
 5. Witam, Mam problem z instalacją certyfikatu SSL na sklepie wykonanym na oprogramowaniu PrestaShop 1.4.11.1. Certyfikat SSL udało się zainstalować na serwerze, ale problem wynikł w konfiguracji w oprogramowaniu w panelu admnistratora, któa nie pozwala na uruchomienie go na wszystkich stronach automatycznie. Czytałem, że ta instalacja na tej wersji PrestaShop jest bardzo problemowa. Czy udało się wam rozwiązać ten problem tak, żeby certyfikat SSL działał automatycznie w obrębie całego sklepu na oprogramowaniu PrestaShop 1.4.11.1. Informacje ważne: 1) Certyfkat SSL jest prawidłowo zainstalowany na serwerze 2) Certyfikat SSL wyświetla się tylko po wpisaniu przy każdej podstronie znacznika https:// , ale nie można go wywołać automatycznie przy każdej podstronie 3) W tej wersji PrestaShop nie ma w panelu administratora opcji wyświetlania na wszystkich podstronach tak jak jest to w nawjnpowszych wersjach Poproszę o pomoc... Ciężki temat i nigdy nie miałem problemów z instalacją SSL Dziękuję
 6. Wcześniej
 7. Mam problem, udało mi się zaczytanie z pliku CSV samych cen per indeks produktu z tego pliku, który dostałam jednak problem jest w tym, że stare kontra nowe różni się ilością produktów - trzeba by tylko nowe…! Czy chodzi tutaj o dane z bazy danych, że nie zostały usunięte stare dane gdy został importowany plik csv...? Bardzo dziękuję za pomoc w rozwiązaniu tego problemu!
 8. Firmy kurierskie

  Aplikacje online pozwalają w dosłownie kilka minut sprawdzić i porównać oferty od wielu firm. Na http://www.jaw.pl/2019/07/jak-znalezc-dobre-i-niedrogie-ubezpieczenie-samochodu/ znajdziecie wszystkie informacje na temat porównywarek oc . Polecam, przedstawione najważniejsze informacje
 9. Witam Szukam modułu, który pozwoli klientowi podać swoje dane do personalizacji produktu, najlepiej żeby to wyglądało jak na załączonym zdjęciu. A może da się to zrobić bez dodatkowego modułu. Prestashop 1.6. Proszę o pomoc.
 10. maksymalna ilość sztuk zakupu

  Witam. Mam problem, gdyż mam konkretna kwotę w zamówieniu poniżej 30 tyś euro. Do wydania mam 80tyś złotych na zakup długopisów reklamowych i raczej muszę wydać równo te 80tyś. Czy mogę jako kryterium wyboru zrobić ilość sztuk, gdzie wygra oferta z największą ilością sztuk długopisów zaoferowanych za wartość 80tyś. złotych? W formularzu podam wartość czyli moje 80 tyś złotych a oferenci muszą wypełnić komórkę z ilością oraz z ceną jednostkową.
 11. Od kilku dni mieliśmy problem z wczytaniem strony głównej. Usterka została usunięta na dobre. Problemem okazała się kombinacja znaków, która zapętlała skrypt w nieskończoność.
 12. Odstępy między wierszami w opisie produktu

  Czołem. Czy ktoś z Was ma w miarę oryginalną w sensie stanu RC36II? Idzie mi o to, żeby zrobić zdjęcie tego co jest między bakiem a ramą - jakieś gumki, plasticzki, uszczelka? Ja mam jakieś badziewia powsadzane, chcę to przywołać do porządku. W sumie nie musi być jak oryginał, ale żeby było dobrze. ;
 13. Czat do sklepu Prestashop. Nasze rozwiązanie umożliwia znakomitą obsługę klienta poprzez czat na żywo oraz akcje automatyczne, gdzie po odpowiedniej konfiguracji czatu, sam automatycznie wychodzi z inicjatywą pomocy klientom. Lepsza obsługa klienta co przełoży się na sprzedaż Możliwość dostosowania wyglądu Akcje automatyczne Wirtualny asystent - prowadzącego rozmowy z klientami i odpowiadający na ich pytanie 24h na dobę. Na każde urządzenie: - Czat i panel dostosowany do przeglądarek na urządzeniach mobilnych - Integracja z Google Hangouts i otrzymywanie powiadomień o nowych rozmowach - Aplikacje desktopowe dla systemów Windows, Linux oraz MacOS - Aplikacja mobilna dla systemów Android Plik do poprania modułu oraz instrukcja krok po kroku instalacji w poniższym linku: https://www.callchat.pl/strona/pomoc/live-chat-plugin-prestashop Wersja darmowa zawiera: - dowolnie dużo domen - dowolnie dużo konsultantów (2 online) - dostosowanie wyglądu i automatyzacja
 14. Witam Od kilku dni mam problem z zapisaniem zmian w produkcie po jego edycji. Raz zapisze zmiany a zdarza się tak, że nie zapisze i muszę czynność powtórzyć kilka razy aby złapało. Proszę o podpowiedź gdzie jest problem. Prestashop 1.6.0.14.
 15. Rabaty widoczne w "moje konto"

  Witam, wiem, że są wakacje ale może komuś coś przychodzi do głowy? pozdrawiam Cooper
 16. witam ja!

  Hey ;)
 17. Frazy regionalne - czy jest sens ?

  Zawsze możesz zrobić podstronę dedykowaną danemu miejscu..
 18. Witam, proszę o pomoc w sprawie rabatów a tak naprawdę w pozbyciu się jednego z nich (żeby nie był widoczny w moje konto>moje bony). W załączonym screenie widać dwa bony rabatowe: 1. z poleceń sklepu - i ten jest ok - ma być widoczny; 2. Nazywa się wyprawka i jest stworzony przeze mnie jako jednorazowy rabat dla osób, które po raz pierwszy u mnie kupują i otrzymali ten kod wraz zakupionym innym produktem z poza mojego sklepu. Niestety cześć klientów wykorzystuje to, że bon jest widoczny na ich koncie. Mogę ustawić w rabaty grupowe>kody rabatowe>informacja żeby kod nie był wyświetlany ale wtedy przestaje działać a nie o to tu chodzi. Pytanie brzmi jak zmienić ustawienia aby kod nadal działał po ręcznym wpisaniu przez klienta ale nie był widoczny w konto>moje bony? Za pomoc będę wdzięczny. Presta wersja 1.6.1.23 Pozdrawiam Cooper
 19. Thirty Bees alternatywa Prestashop 1.6

  Obawiam się tego że Thirty Bees może być słabo rozwijane i po jakimś czasie nie będzie aktualizacji i trzeba będzie migrować do PS 1.7. W takim przypadku lepiej zostać przy PS 1.6 tak długo jak to możliwe i później przejść do PS 1.7
 20. Dowiedziałem się niedawno o silniku Thirty Bees, i mam pytanie czy ktoś z was robił sklepy na tym silniku? Jak się sprawdza? Zastanawiam się czy jest sens migrować do wersji 1.7 czy może lepiej do Thirty Bees. Z tym, że ostatnia wersja Thirty Bees wyszła w grudniu zeszłego roku, a o ile Prestashop istnieje od 2008 roku to Thirty Bees jest nowym tworem który powstał w 2017 roku i nie wiadomo jak długo będzie wspierany, jest to dość mało popularny sklep.
 21. Użyj adresu dostawy jako adresu rozliczeniowego Adres rozliczeniowy kopiowany z adresu dostawy Czy da się zrobić tak żeby kopiował z adresu dostawy lecz bez imienia i nazwiska? (pola imię i nazwisko mam niewymagane btw)
 22. Czy da się ustawić filtr dostępności (Layered navigation block) z podziałem na ostępne od ręki (ilość produktów/kombinacji większa od 0 ) i dostępne z czasem oczekiwania (ilość = 0)? koszyk aktywny, "pozwól zamawiać gdy ilość = 0" dla niektórych kombinacji danego produktu ilość = 0, a dla innych kombinacji tego produktu podana jest konkretna ilość dostępna na magazynie. Czy trzeba edytowac któryś z kontrolerów lub js ?
 23. Witam, Mamy w sklepie dedykowany szablon, który działa super. Problem pojawił się po aktualizacji do wersji 1.7.6. Otóż nowa presta wprowadza funkcję nawigacji fasetowej, która działa na dmyślnym szablonie a na dedykowanym niestety nie. Czy jest jakś sposób aby dodać ten moduł do wyświetlanych?
 24. Mogę polecić świetne narzędzie do optymalizacji strony i słów kluczowych surferseo.
 25. witam ja!

  Cześć tasDeF
 26. sprawdzanie popularnosci fraz

  Plener pokazuje w wyszukiwarce google czy w adwords-ie..
 27. Nowe kartoteki nie działają.

  Dodatkowo zauważyłem, że kartoteka po jej włączeniu po jakimś czasie sama się wyłącza. Mogę prosić o pomoc gdzie szukać problemu?
 28. Tym razem mam problem z nowymi kartotekami. Zakładam nową kartotekę, pojawia się ona w sklepie internetowym jednak klikając w nią nie wchodzi w nią tylko przechodzi do głównej strony sklepu. Kartoteka jest podlinkowana dobrze, bo kopiując odnośnik z kartoteki jest ok, jednak nie wchodzi do niej. PrestaShop™ 1.6.0.14 - adres sklepu www.sklepzdewocjonaliami.pl proszę o pomoc.
 29. [ROZWIĄZANY] Błąd autentykacji

  dokładnie ten sam problem, serwer linuxpl.com. Post oznaczony jako [ROZWIĄZANY] ale gdzie to rozwiązanie?
 30. Dzień dobry, zlecę modyfikację strony www.luz.stronazen.pl pod kątem: 1) dostosowania filmu na stronie głównej do rozdzielczości powyżej 1680x1050 bez marginesów; 2) ustawienia responsywności napisu ZOBACZ TU na całą szerokość ekranu również w dużych rozdzielczościach; 3) wstawienia scrolla np. z tego źródła/lub podobnego/ https://www.nxworld.net/tips/css-scroll-down-button.html (odnośnie scrolla interesuje mnie 6 lub 7). Proszę o oferty z wycenami. Dziękuję. Z poważaniem
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×