Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Wczoraj
 3. Opcja ponownego zamówiena

  Ale co ma przyjść do głowy? - napisałem Tobie co jest najczęstszą przyczyną tego typu problemów. Nie podałeś linka do sklepu więc co z fusów mamy wróżyć?
 4. Ostatni tydzień
 5. Opcja ponownego zamówiena

  nikomu nic nie przychodzi do głowy?
 6. [PS 1.6] reCAPTCHA v2

  Override formularza kontaktowego dodający obsługę reCAPTCHA v2: https://gist.github.com/ircykk/16d8022029e1aadb56a649fa26d59e3e Wystarczy skopiować do override/controllers/front/ oraz dodać klucz i samą captchę w dowolnym miejscu w pliku contact-form.tpl.
 7. Moduł integracji Prestashop z PC-Market

  I jak z integracją ?? Coś się udo stworzyć odpłatnego lub jest coś darmowego do zaimplementowania ??
 8. problem z slash na końcu adresu url i htaccess

  Tak, w htaccess to faktycznie nie ma co specjalnie kombinować. Czyli dobrze wykombinowałem?:) Czasem po prostu mam wrażenie że potraktuję coś zbyt topornie ale może faktycznie przesadzam. W końcu w tym miejscu mam zmienną która mnie informuje że jest to do producentów więc problemu z identyfikacją nie ma w warunku i tylko tam doda ukośnik. Oczywiście wszystko w override.
 9. XAMPP i localhost Presty

  Nie ładują się style css więc ścieżkę musisz mieć źle, podejrzyj źródło strony i zobacz jakie tam są adresy do styli CSS w sekcji head.
 10. Opcja ponownego zamówiena

  aktualizowałem przez 1 click to upgrade na default-bootstrap v 1.0 jeżeli templetka to sam w niej nie pogrzebie bo się nie znam a nie chcę głupot narobić.... pozdrawiam Artur
 11. Opcja ponownego zamówiena

  ja jednak stawiam na templetkę - rozumiem, że domyślna templetka też została zaktualizowana?
 12. problem z slash na końcu adresu url i htaccess

  Czyli jakie? W htaccess tego nie zrobisz
 13. Opcja ponownego zamówiena

  Może coś, ktoś??? Jakieś pomysły? Pozdrawiam Artur
 14. XAMPP i localhost Presty

  Ścieżka także jest zmieniona i dalej pojawia się to co opisałem wyżej.
 15. problem z slash na końcu adresu url i htaccess

  Zmieniłem w klasie Dispatcher w metodzie loadRoutes url_rewrite na brands/ i działa. Ale mam wrażenie, że to nie jest najbardziej eleganckie rozwiązanie. Oczywiście nadpiszę tą klasę żeby nie było problemów przy aktualizacji presty. Ale moze ktoś zna lepsze rozwiązanie?
 16. Witam , na starcie chciałbym dodać że jestem zielony w tych sprawach wiec, prosze o wyrozumiałość . A mam problem z językiem w panelu admina mam język Ang. i tak samo na stronie sklepu jak tak to można nazwac . W zakładce Translations mam wszedzie Polish .Jak zmieniam miejsce tam gdzie jest Algeria na Polske to ponownie wraca na Algerie .
 17. Problem rozwiązany okazało się że w (Klienci/Adresy/ Ustaw pola wymagane w tej sesji) miałem zaznaczone opcje które nie były przypisane do żadnej ze zmiennych, stąd presta nie chciała mnie przepuścić dalej bo krzyczała o wypełnienie wszystkich danych jednak mój szablon tego komunikatu nie pokazywał.
 18. problem z slash na końcu adresu url i htaccess

  Dzięki za odpowiedź. Ale to nie rozumiem trochę. Nie mogę wymusić w htaccess aby działał link z ukośnikiem na końcu? W sumie to chodzi tylko o prostą rzecz aby działał adres w formacie adres_sklepu/barnd/ bo teraz daje mi 404 a oczywiście adres_sklepu/brand działa bez problemu. I w sumie chcę doprowadzić do sytuacji odwrotnej. Ale jakoś zmiany w htaccess kompletnie nie przynoszą rezultatu. jeszcze raz dzięki za pomoc pozdrawiam Sławek
 19. Wcześniej
 20. Opcja ponownego zamówiena

  domyślna, niczego nie zmieniałem, wszystko działało do czasu aktualizacji... pozdrawiam Cooper
 21. Żaden moduł nie odpowiada za składania zamówień jest to natywna funkcja a twój problem, jest związany z modułem megamenu
 22. Wszystko działało Ok do czasu aż nie zacząłem się bawić w instalowanie darmowych modułów od prestashop.com. Aktualnie przy realizacji zamówienia stoję na kroku 2 ADRESY klikając dalej nie chce przejść do Kroku 3 Wybór sposobu dostawy, nie wyrzuca żadnych błędów tylko po prostu tak jak by odświeża stronę. Odinstalowałem moduły które ostatnio instalowałem prawdopodobnie namieszał tu moduł Prestashop securityOdinstalowałem go ale problem nie zniknął. Pytanie który moduł odpowiada za realizację zamówienia, co przeładować/przeinstalować żeby znowu zaczęło to działać. Wersja Presty 1.7.3Pozdrawiam i dziękuje za każdą pomoc W załączniku to co pokazuje w trybie debugowania na stronie zamówienia
 23. XAMPP i localhost Presty

  W ps_shop_url masz jeszcze path i też musisz zmienić na poprawny w twoim przypadku /prestashop/.
 24. Opcja ponownego zamówiena

  templetka domyślna czy kupiona/modyfikowana?
 25. Problem po przeniesieniu sklepu

  zobacz w /home/sklepkra/domains/krainabhp.waw.pl/public_html/classes/controller/AdminController.php linia 1167 niestety nie napisałeś jaką wersję presty masz więc cieżko powiedzieć
 26. problem z slash na końcu adresu url i htaccess

  w złym miejscu szukałeś ;) zobacz np w klasie link bez htaccess też sobie sklep poradzi
 27. Witam Mam taki problem. Zainstalowałem sobie do testów na serwerze NAS prestashop 1.7.3. Jest to dziewicza instalka zatem nic tam namieszane na pewno nie jest. Domyślnie adres url do marek jest sklep/brand a ja chcę zrobić aby wczytywało marki też dla adresu sklep/brand/ Zacząłem kombinować wymuszenie w .htaccess ale ciągle nie było żadnego efektu (oczywiście czyściłem pamięć podręczną). W końcu zastanowiłem się czy aby na pewno w tym pliku grzebię co trzeba (oczywiście grzebałem w .htaccess w głównym katalogu) i na próbę wszystko z niego wywaliłem. I z zdziwieniem stwierdziłem że sklep sobie dalej działa jak działał (a chyba nie powinien bez tego pliku). Co może być powodem? I jak wymusić ten ukośnik na końcu?
 28. Witam serdecznie, Chciałem zainstalować kopię sklepu na localhost za pomocą XAMPP. Udało mi się zainstalować XAMPP, skonfigurować PHP aby wgrać większa bazę danych przez phpMyAdmin, oraz przekopiować pliki do folderu XAMPP/htppdocs/prestashop, jednak mam problem podczas wejścia na stronę BackOffice. Gdy wpisuje odpowiedni adres w przeglądarce, panel co prawda się odpala ale bez grafiki, stylów CSS itp. A gdy wchodzę na stronę główną sklepu przez localhost to przenosi mnie na oryginalna domenę sklepu. Zmieniłem w phpMyAdmin adres w tabeli ps_shop_url na localhost ale niestety to nic nie pomogło. Wyczyściłem również cały folder cache w plikach presty oraz wszystkie dane przeglądarki. Jedyne co zauważyłem to to że nie przenosi mnie już na zewnętrzna witrynę (helpik24.pl) tylko na localhost ale w dalszym ciągu wszystko jest bez grafiki i jest rozjechane. Oprócz tego nie mogę wejść w nic na stronie (Front) bo zwraca mi taki błąd jak w załączniku. Podobnie jest na stronie głównej (załącznik 2.) Przegenerowałem także nowy plik .htaccess oraz sprawdziłem czy Apache ładuje moduł mod_rewrite, a także ponownie wyczyściłem cały folder cache z poziomu plików. Prosiłbym o pomoc :( Pozdrawiam serdecznie.
 29. Witam, po aktualizacji z presty 1.6.0.9 do 1.6.1.17 zniknęła opcja ponownego zamówienia. Opcja ta jest włączona w preferencje>zamówienia> Wyłącz opcję ponownego zamawiania> TAK Pomimo tego, nie widzę możliwości ponownego złożenia zamówienia ani w historii zamówień ani w wiadomościach ze sklepu. Czy ktoś wie jak przywrócić tę funkcję, lub po aktualizacji co zmienić by ja przywrócić. Przeglądałem forum i wujka googla ale nie chcą pomóc... Pozdrawiam Artur
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×